Sezonun en sevilen palto modelleri arasında yer alan paltolar bayanların kış mevsiminde kombinlerinde sıklıkla kullanacağı modellerden alana geliyor.

En sevilen palto modelleri içerisinde ekose desenli paltolar yer alıyor. Ekose desenli paltolar 150 lira 200 lira arasında değişen maliyetlerle satışa sunuluyor. Yeni sezonda kazayağı deseni paltolar üzerinde sıklıkla kullanılan desenlerden biri olacak. Kazayağı deseni paltoların maliyetleri 100 ile 200 lira arasında değişiyor.

Şal yaka paltolar ve beli kuşaklı olan palto modelleri salaş görünümleriyle bayanların şıklık kavrayışına yeni bir ışık yakalayacak. Şal yaka belden kuşaklı palto maliyetleri ise 20ü liradan başlayan maliyetlerle satışa sunuluyor. Palto modelleri alkışlara göre farklılık gösteriyor.

Kısa ve kapüşonlu paltolar bayanların daha spor bir görünüm elde etmesini sağlar. Yeni sezonda ayak bileklerine kadar uzanan yün paltolar sizi soğuktan gözeterek aynı zamanda elegan bir görünüm elde etmenizi sağlayacak. Ayak bileklerine kadar uzanan paltoların maliyetleri ise 250 liradan başlayan maliyetlerle akdikeni buluyor.

Oversized paltolar kış mevsiminde en beğenilen palto modelleri arasında yer alıyor. Pastel renkler ile dikkat sürükleyen bu parçaları değişik kombinlerle bir arada kullanarak kendinize yeni bir tarz elde edebilirsiniz. Oversized paltoların maliyetleri 200 liradan başlıyor.

Dar kesim paltolar bel kısmında yer alan kurdelelerle genç kızların en çok kullandığı modellerden biri olacak. Belin arka kısmında yer alan kurdele ayrıntılı bu paltolar oldukça sempatik görünümleriyle sizi yevmiye şıklığa hazırlayacak. Beli kurdeleli paltolar 120 liradan başlayan maliyetlerle satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X