Her sezon bir podyumun bir de harcayıcı alışkanlıklarının getirdiği bilgileri eleyen ve bir süzgeçten geçirdikten sonra 600’den fazla değişik parçadan oluşan biri var takımımızda… Tasarımcımız Sibel Aral… Sibel Aral, ‘Hayata neşe katacak unsurlar herkes için değişebilir. Ancak biz bayanların ortak bir neşe alma noktası var: Moda’ diyor ve ilave ediyor: ‘Moda kimimiz için yaşamın bırakılmazı, kimimiz içinse sonuncu sırada. Ama hepimiz, ucundan da olsa, azıcık değiyoruz modaya…’ Haklı değil mi? İşte biz de yaşamlara azıcık daha mutluluk katabilmak emeliyle, bu sezonda neler dikkat etmek gerektiğini, sezonun olmazsa olmazlarını ona sorduk. Bize bütün 25 maddeden oluşan bir liste sundu. Sizlerle sezon süresince zaman zaman paylaşacağımız listenin ilk 5 maddesi şöyle:

1. BAROK: Bu trendde zengin temalı modeller ve kumaşlar ön tasarıda. Ayrıntılar ehemmiyetli. Özellikle simli nakışlar ve gold aksesuarlarla bütünleniyor.
2. KADİFE VE DANTEL: Bunlar barok stilini destekleyen kumaşlar. Zengin ve azametli bir hava için kesinlikle deneyin.
3. ÇİÇEK DESEN: Çiçekler, yazdan sonra kışın da devam ediyor. Cekette, montta, pantalonda ve etekde kış renkleriyle yaz çiçekleri açıyor.
4. KUŞ TÜYÜ: Hem desen olarak, baskı ve nakışlarda bolca var, hem de aksesuar olarak seçim ediliyor.
5. SAYDAMLIK: Kıyafetlerin omuz, yaka ya da kollarında kullanılan şeffaf kumaşlarla elde edilen saydamlık hissi.

Bir önceki yazımız olan Dudaklarınız Aslında Stilinizin Temsilcisi! başlıklı makalemizde dudak makyajı ve dudak modası hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X