Özel günlerinizde makyaj yaptığınız muhakkak olmadan hatasız bir makyaj adımı için doğru adrestesiniz. Bunun için birkaç makyaj teklifimiz var!

HD Fondoten Uygulaması:
HD fondötenleri uyguladıktan sonra süratlice kuruyan yapısı ve cilde canlılık vererek aydınlık sağlayan yapısı ile seçim edilmektedir. HD yapıdaki ürünler fondöteninizin basit yapıda kurumasını ve daha kalıcı olmasını sağlar. Özel gününüzde hiç kimse bu makyajınızın bozulmasını istemez. Bu sayede aynaya bakmaktan kurtulacaksınız. Özel gününüzde çok rakamda resim sürükleteceksiniz flaşların altında müthiş görünmek isteyeceksiniz. Bu sebeple natürel ve müthiş kapatıcılık sunan HD yapıdaki fondötenleri kullanabilirsiniz.

Su geçirmeyen Maskara Kullanımı: Özel gününüzde bir daha göremeyeceğiniz aileniz ve dostlarınız için duygusal anlar yaşayacaksınız. Bu zamanlarda makyajınızın akmasını istemiyorsanız HD yapıda su geçirmez maskaraları uygulamayı seçim edebilirsiniz.

Natürel Olun:
Makyajınızda ana temanız gözleriniz olsun.

Suya Dayanıklı Dudak Boyasılar Kullanın:
Özel gününüzde resimlerde olmasını istediğiniz makyajınızın hoş ve bozulmamış olmasıdır. Duygusal anlar yaşayacağınız özel gününüzde dudak boyasınızın da bozulmamasını istiyorsanız suya dayanıklı dudak boyasılar seçim edebilirsiniz.

Allık Tercihi:
Herkesin gözünün sizin üzerinizde olacağı özel gününüzde kalıcı ve sanki yokmuş gibi bir tesir yaratan natürel ürünler seçim etmekte fayda vardır. Bunun için HD natürel allık tercihi ile bakışları üzerinize toplayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X