Moda‘nın nasıl trendleri var ise tesettür giyim’inde yaşlara göre trendleri mevcut, Her yaşın kadınlar üzerinde ayrı bir hoşluğu mevcut, Özellikle Kadınlarda 30 lu yaşlarda şahsiyet çok daha oturaklı olarak oturmaya başlıyor ve artık bu yaştan sonra giyinmek bir tık daha dikkat gerektiren bir gidişat haline geliyor.

30 Yaşında bir bayan ile 40 yaşında bir bayan’ın tesettür giyim imajı biçimi netlikle çok farklı oluyor.

Hakikatinde bir hakikat’te varki Kafanızda içinizde kendinizi kaç seziyorsanız o yaştasınız.

Dışarıdan gelecek tepkilere ve yorumlara dikkat ediyor iseniz , Giyim kuşam kılık giysi kaidelerine çok daha dikkat etmeliyiz ,Orta yaşlı bir kadın için orta yaş hududu şudur budur kesinlike diyemiyoruz, Bunları tetikleyen faktörler mevcuttur, Örnek surat tipiniz deri renginiz fiziğiniz vs bir çok etmenin toplanması ile kendinizi bir kalıba sokabilirsiniz..

Orta yaşlı hanımlar ağabeye veya tesettür kıyafet tercihi yaparken Azıcık daha koyu tonları seçim ediyor genellikle, ve şişkin ağabeyeler yerine azıcık daha düz kesim oturaklı ağabeye modelleri seçim ediliyor.

Büyük Beden Orta yaşlı Giysi tercihi

Büyük beden giysi tercihlerinde orta yaş unsuru pekte göz önünde bulundurulmuyor, Beden’in büyük olmasından dolayı genellikle naif nazik ürünler üretiliyor, Büyük beden’de Şişkin ağabeye modelleri çok nadir’de olsa seçim ediliyor fakat genellikle Büyük Beden elbiselerde tüm yaş grupları göz önünde bulundurularak ağabeye kıyafet kıyafetler üretiliyor.

Kapalı giyim‘in en güç tercihlerinden biri büyük beden giysi tercihidir, Gençler için büyük beden ağabeye kıyafet tercihi Daha renkli cafcaflı modeller seçim edilsede bu renkli modeller ise mat kumaştan üretilen Kıyafetler oluyor genelde.

Orta yaşlı hanımlar’ın giysi tercihinde biz işletme olarak,Kategorize etmiyoruz zira herkes kendine yakışanı bizlerden çok daha iyi öğreniyor.

Orta yaşlılar için ağabeye kıyafet tercihi yaparken eğerki 46 beden üzerinde iseniz https://www.zariftesettur.com/buyuk-beden sayfasından kendinize göre bir ağabeye kıyafet tercihi yapabilirsiniz.

Yeni sezon ile beraber çok daha özel tasarımlar nitelikli ürünler sizleri bekliyor.

Büyük beden giysi tercihinde netlikle ucuz ürünlere yönelmeniz nasihat edilmez, İç göstermeyen nitelikli kumaşlardan üretilmesi gerekiyor ağabeye modellerinin ucuz kumaşlar bedeninize yapışır ve makûs bir görüntü yaratır sizlere şirketimizde bulunan ağabeye ve kıyafet modelleri 1.sınıf kumaşlardan üretilip sizlerin dış görünüşünü umursuyoruz.

Sizi Katıldığınız civarlarda kıyafet veya ağabeye’nizin sizi makûs göstermesine müsade etmeyin, unutmayınızki, Giyinmek güç bir sanat, Kendinize ve dış görünüşe umursuyor iseniz netlikle alacağınız ürün bilgilerini kumaş niteliğini denetleyiniz, Çok ucuz maliyetlere satılan ürünler sizi çok hoşnut etmeyecektir..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X