Roman’ın tabiatla geçimli line’ı Organic by Roman, tabiattan esin alarak hudutlu rakamda ürettiği yaz koleksiyonu ile naifliğin bir adım ötesinde.
2016 yazında kendini ortaya koymaktan çekinmeyen renklerin ve itinayla seçilen metaryallerin natürellikle buluşmasına şahit olacaksınız.

Organic by Roman koleksiyonu, %100 organik pamuk ve keten kumaşlar kullanılarak sıhhatli, yenilikçi, natürel ve yarattığı pozitif enerjisiyle tabii bir hayat stili taahhüt ediyor. Liflerden üretilen bambu parçalar ile ekstra rahatlık sezerken, soluk alan yumuşak dokusu ile yaz akşamlarınızın bırakılmazı olacak.

Toplam 18 parçadan oluşan Organic by Roman, kapsül koleksiyonu beyaz, bej renklerinin yanı gizeme marin mavisi ve yeni geometrik desenler ile tabii görünümüne cümbüş katıyor.

Yeşil ve oranj renklerdeki yaka aksesuarları yazın sıcaklığını vurgularken rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Organic by Roman koleksiyonu ile natürel ve cümbüşlü bir yaza hazır olun.

Bir önceki yazımız olan Central Nişantaşı’nda iş çıkışı kahve keyfi başlıklı makalemizde kahve ve nişantaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X