Online alışverişin basitlikleri saymakla bitmez. Uzun adaleye kuyruklarına maruz kalmamak, satın aldığın mahsulün ayağına gelmesi, mahsulün ayrıntılarını sayfasında okuyabilmek, istediğin ürünler arasında seçimlerin yönünde mukayese etme yapabilmek, istediğin an istediğin yerde gereksinim dinlediğin parçaları satın alabilmek… Bu basitliklerin yanında internetten alışveriş yaparken yaşadığımız yegane çekince ise satın aldığımız mahsulün vücudunun bizim için uygun olduğundan emin olmamak. Talihliyiz ki alıcılarının lüzumlarını çok yakından takip eden, bu lüzumlarla geçimlenen markalar var ve bize şartsız alıcı memnuniyeti sunacak uygulamaları süratle yaşama geçiriyorlar.

Alıcısını hoşnut etmeyi birinci önceliği haline getirmiş bir marka olan Hemington, Türkiye’de lider bir hizmeti başlatarak satın aldığın mahsulün vücudunun olmaması olasılığını ortadan kaldırıyor. İstanbul’da bulunman ve en az 500 Türk Lirası meblağında alışveriş yapman halinde Moda Temsilcisi seni telefonla arıyor ve sana uygun olan gün ve saati bildikten sonra seçtiğin mahsulün bir büyük ve bir minik vücudunu kapına getiriyor. Böylece mahsulün üç farklı vücudunu sınayarak sana bütün uyan mahsulü tanımlama kaderine sahip oluyorsun. Türkiye’de bir ilk olan Moda Kapıda Hizmeti’ni en kısa zamanda değerlendirmeni ve bu şahane konforu tecrübelemeni öneririz. Özellikle her şeyin ilkini tecrübelemeyi beğenenlerin bu hizmetten çok hoşnut kalacağına eminiz

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X