Müddetinin çoğunu dükkanında geçiren bayanlar için büro tarzı oldukça ehemmiyetlidir. Bayanlar istedikleri gibi giyindiklerinde kendilerini mutlu sezerler. Her zaman hazırlanmaya müddeti olmayan bayan ise birkaç kurtarıcı parçayla zamansız anlarda şık kombinler oluşturabilir. Büro şıklığı için elbise dolabınıza ilave etmeniz gereken parçalardan bahsedelim.

Büronun Gözdesi Ceketler

Şık olmak istediğimiz anlarda çok fazla uğraşmamıza gerek yok. Üzerimize alacağımız ceketle zahmetsiz şıklık sağlayabiliriz. Büro tarzının bırakılmaz parçalarındandır ceketler. Buluşmalarda kurtarıcıdır. Fotoğrafı görüntüsünün yanında özenilmiş algısı yaratır. Çalışan bayanların dolabında kesinlikle birkaç çeşit ceket bulunmalıdır. Gardırobunuza tertemiz bir ceket ilave etmek için buraya tıklayın.

Pantolonlar

Dar paça pantolonlar, geniş paçalı yüksek bel pantolonlar büro tarzınızın bitiricisi olabilir. Bu sezon, bayan pantolonlarında renkler ön tasarıda. Pudra, mavi, beyaz, kırmızı, yeşil ve daha bir hayli renk pantolonlarla gardıroplarımıza girdi. Yüksek bel geniş paçalı pantolonlar büro şıklığınız için gözdeniz olabilir. sateen.com’un birbirinden şık pantolonlarına buradan erişebilirsin.

Tulum Farkı

Son senelerde sıklıkla seçim edilen tulumlar kendine güvenen bayanların tarzını yansıtıyor. Büroda tulum seçim ederek tarz görünebilirsiniz. Tek parça olduklarından kombin basitliği sağlayan tulum modellerini, aksesuarlarla bitirebilirsiniz.

Elbise & Etek

Elbise giymeyi her bayan beğenir. Dolabımızın en gözde parçalarından olan kıyafetleri büroya uyarlamasak olmazdı. Modunuza göre midi veya kısa elbise modellerinden dilediğinizi seçerek şıklık oluşturabilirsiniz. Nazik giysilerin yanında günlük giysileri de işe giderken seçim edebilirsiniz. Çalışan kadının elbise dolabında birkaç parça etek bulunması gerekir. Etekler ceketlerle kombin edildiğinde fotoğrafı ve şık bir görüntü oluşturur. Siyah kalem etek kurtarıcı parçalardandır. Şık bluzlarla uyarlandığında kullanım basitliği sağlayarak tarz görünmenize takviyeci olacaktır.

Bluz & Gömlek Şıklığı

Çalışma yaşamında olan bayanlar için gömlek ve bluz kurtarıcı parçalardır. Düz siyah bir pantolonu şık bir bluzla veya gömlekle seçim edebilirsiniz. En sıradan parçalar bu biçimde değişik ebat kazanabilir. Bluz ve gömlekler büro tarzının en çok seçim edilen ürünleridir. Gömlek ve bluz tercihlerinizde renk kullanmaktan sakınmamalısınız. Beyaz birkaç adet gömlek ise dolabımızda kesinlikle olmalı.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X