Nişan İçin En Güzel Kapalı Elbise Modelleri

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

En özel ve bedelli günlerden biri olan nişan veya laf günlerinde gelin adaylarının günler evvelinde kıyafet telaşı başlar. Günün ehemmiyetine en uygun kıyafet tercihi haftalar hatta bazen aylar evvelinden tanımlanabilir. Bu özel gün için muhtelif stillerde ağabeyeler üretilmektedir. Ağabeye üzerinde yapılan işlemelere göre maliyeti de çoğalmaktadır. El dikimi olan tuvaletlerin ziynetlerinde el emekçiliği çok kullanılır. Makine imali olmayan bu kıyafetlerin de maliyetleri değişebilmektedir. Nişan için tesettür ağabeye tercihi nasıl yapılır sualine ise net bir yanıt bulunmamaktadır. Tuvaleti giyecek şahsın zevk ve alkışına göre istediği cinsten tuvaleti giyebilir. Natürel bu noktada tesettürün kaidelerine ters olmayacak tercihler yapması gerekmektedir.

Nişan İçin Tesettür Ağabeye Tercihi Nasıl Yapılır?

Tesettür kaidelerinin dışına çıkmadan ürettiği özel koleksiyon ağabeye modelleri satışını yapan markalardan satın alabilirsiniz. Şık olmanın yanı gizeme elbisenin içinde de rahat olmalısınız. Rahat hareket etmenizi yasaklayan dar kesim ağabeye modellerinden uzak durmalısınız. Hareketi önlediği gibi tesettüre de yakışmayan görüntüsüyle güzel bir görünüm elde edemeyebilirsiniz. Mevlana model nişan için tuvaletlerle daha şık ve çağdaş bir görüntü tutabilirsiniz. Son senelerde trend olan Mevlana modeli tesettür kıyafet tasarımlarında sıklıkla kullanılıyor.

Nişan gününde giyeceğiniz giysi için profesyonel dayanak da alabilirsiniz. Tesettür tarz danışmanları size en uygun ağabeye modelini seçecektir. Tuvaletinize uygun olarak eşarp veya şal kullanabilirsiniz. Yeni trend olan drapeli şallarla daha şık bir kombin elde edebilirsiniz. Nişan için tesettür ağabeye tercihi nasıl olmalıdır suali değişkenlik gösterse de bu günde gelin adayları en şık giysileri seçerken azametli modellerinden seçim etmezlerse daha soft durabilirler. Yoğun işlemeli nişanlıklar gelinin makyajıyla beraber renk karmaşasına dönüşmemesi için sade nişan modelleriyle de şık olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.