Roman’ın 2018 İlkbahar- Yaz koleksiyonu Neo Nostalji akımının renkli, devingen ve yenilikçi tasarımlarıyla birleşerek enerji saçan bir sezona sahne oluyor. Cesur aksesuarlar, ihtişamlı dokular, kadınsı kesimler ve yaz renkleriyle Kızıl Kent Marakeş’in caddelerinde söylediğimiz bu şarkıya siz de katılın.

Koleksiyonun öne çıkan temaları floral desenler, ışıltılı parçalar ve bohem şıklık. Yenilikçi tasarımların zanaat ve el emekçiliği ile buluştuğu parçalar, tabiatın canlı tonlarını bir araya getiriyor. Desenleri, renkleri ve tasarımlarıyla zamansız ve ikonik bir tesir yaratan koleksiyonda şenlik kalitesindeki rengarenk aksesuarlar ile Roman bayanına yeni bir ebat katıyor.

Sezonun dikkat sürükleyen desenleri tropikal abuhavayı ayağımıza getiren kocaman floral desenler, canlı ve kontrast renkler ile bütünleşerek özellikle giysi, tulum ve eteklerde karşımıza çıkıyor. Hazine tesiri yaratan zengin jakar ve brokarlı kap ve ceketlerde kimono kesim egemen. Sıradan formların atletikleştirilmesiyle karşımıza çıkan marin çizgiler minimal şıklığı vurguluyor.

Günlük giyimin temsilcisi jeanler ışıltılı boncuk işlemeleri ve püskül ayrıntıları ile günden geceye kullanım rahatlığı sunuyor. Kumaşları ve kesimleriyle rahatlıktan ödün vermeyen pantolonlarda dikkat sürükleyen yan şeritler ceketlerde de çağdaş bir görünüm yaratıyor.

Yükselen cadde tarzına dikkat sürükleyen sloganlı ve baskılı tshirt ve sweattshirtler cümbüşlü görünümlerinin yanında şıklığı ile öne çıkıyor.

Kavmi kültürün yansımalarını taşıyan motiflerden ortaya çıkan nakışlı kavmi bluzlar, giysiler, renkleri ve desenleriyle yaz aylarında günlük giyimin gözdeleri arasında…

Roman’ın sıradanı gece grubunda, ışıltılı kumaşlardan oluşan ağabeye giysiler, danteller, pırıltılı organzeler alaka çekici kumaş ayrıntıları arasında. Uçuşan romantik yaz gecesi giysileri, nakış ve şık taşlar ile süslenmiş ağabeyeler yaz davetlerinin bırakılmazı olacak.

Koleksiyonda ehemmiyetli bir yere sahip kocaman çiçeklerin kullanıldığı aksesuarlar, durgun siluetlere hareket katıyor. Çantalarda kullanılan cümbüşlü figürler, desenli şallar taş işlemeli kunduralar sezonun ruhunu yansıtıyor. Tropikal meyve ve baharatlardan esinlenilen renkler tabiatın en canlı tonlarını bir araya getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Dokularıyla Dikkat Çeken Yumuşacık Trikolar başlıklı makalemizde trikolar, yeni triko modelleri ve yeni trikolar hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X