Müzik piyasasının prensesi, şöhreti diğer Riri…
O müziğin olduğu kadar modanın da lideri. Her yıldız gibi hoşlananı da var hoşlanmayanı da… Fakat ne olursa olsun ne yapsa, ne giyse hem hadise hem de trend oluyor.
Bu sezonun en dikkat sürükleyen trendlerinden biri de hiç şüphesiz oversized tarzı… Riri de bu trendi kendine açıklayarak en zaferli biçimde uygulayan adlardan biri. Hatta bu trendin lideri de diyebiliriz kendisine. Özellikle son zamanlarda giydiği oversized montlarla oldukça konuşuluyor. Tabi bu tarzı özümseyen de var nefret eden de…

010
Rihanna’yı bu zamana kadar genellikle beden hatlarını ortaya çıkaran, mert ve daha kadınsı bir tarzda görmeye alışmıştık. Bu sezon Rihanna azıcık daha maskülen, daha rahat ve daha isyankar…
Fakat taklitlerinden sakının! Hiçbir tarz onda durduğu gibi kimsede durmuyor. Biz giysek itimat gibi durabilecek bir çok kıyafet o giyince bir başka oluyor sanki. Bazı giysilerine yok artık da diyebiliyoruz ama o bir star. ??

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X