Gün geçmiyor ki moda dünyası yeni bir gariplikle karşılaşmasın.
Bu sezon sarih kunduraların içine çorap giymek bir hayli trend oldu. Evet; yeni dinleyenler, yanlış dinlemediniz! Bir Hayliniz “benim bakkala giderken yaptığım gibi” diyebilir. ?? Geçtiğimiz senelerde de eş misallerini şöhretli markaların koleksiyonlarında ve defilelerinde görmüştük. Fakat bu sene kullanım alanı bir hayli genişledi.

03

Rüküşlük ile şıklık arasında çok ince bir çizgide duran bu akımı uygulamak oldukça güç. Kombininizle vezir de olabilirsiniz rezil de… Vaka azıcık renk ve desen geçimine bakıyor gibi.

06

İlk başta esrarengiz gibi gözükse de hoş misalleri de yok değil. Özellikle siyah kunduralarla giyilen siyah çoraplar oldukça kadınsı ve güzel duruyor.

02

Bu moda akımı bizim ülkemizde ne kadar rağbet görür öğrenemiyoruz. İyi istikametinden bakarsak en azından o çok beğendiğimiz yazlık pabuçları soğuk havalarda da kullanabiliriz ??

07

Peki, siz bu akım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X