Bu sezon da minimalizmin tesiriyle her yerde çizgileri görmek muhtemel. Özellikle de enine boyuna kalın, ince şık bir ayrıntıya sahip veya spor parçalar ile her stile uygun kombin oluşturabilirsiniz. Sateen’in çizgili tasarımları iddialı bir kundura ve çanta ile bitireceğiniz görünümünüzle çağdaş bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Şık görünürken aynı zamanda spor da görünüm sağlayacağınız moda olan bluzlar ile sneakers’larınızı bitirerek spor şıklığa sahip olabilirsiniz.

Çizgili Giysiler Nasıl Kullanılır?
Çizgili elbise kullanırken dikkat faktörüz gereken husus çizgili parçalarla sade kombinler oluşturmanızdır. Başka Bir Deyişle çizgileri yalnızca tek bir parçada kullanmanız gerekir. Bunlar ister bayan kundura, ister bluz, isterseniz pantolon…
Bunun haricinde çizgili tasarımları seçim ederken bayan pantolon ve tayt gibi parçalarda kullanacağınız çizgiler dikey güzergahta olmalıdır. Zira dikey olarak seçim ettiğiniz çizgiler ile daha uzun ve cılız görünmeniz muhtemel.

Yatay çizgili bir bluza sahipseniz de bluzunuzun kıvrımlarınızı ön tasarıya çıkarmadığını düşünüyorsanız
bluzunuzun üzerine giyeceğiniz düz bir renkte ve renk geçimine dikkat ederek seçim edeceğiniz ceketle şık bir kombin oluşturmanız muhtemel…

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X