Midi Boy Pantolon Modası
Midi boy pantolonlar son günlerin en trend parçalarından biri haline geldi. Bu tip pantolon boyuna pek alışkın olmayan bayanlar nasıl giyeceklerini bilmek için yazımızdan yararlanabilirler.

Midi boy pantolonlar dizlerin altında biten boylarıyla son derece dikkat sürükleyen değişik bayan pantolon tiplerindendir. Midi boy pantolonunuzu kombinlemek için stiletto pabuçlardan dayanak alabilirsiniz. Bacak boyunuzu kesen pabuçlardan muhtemel olduğu kadar uzak durmalısınız. Bilekten bağcıklı olan pabuçlar midi boy pantolonlarla beraber giyilmemelidir.

Midi boy pantolonları kış mevsiminde giymek istiyorsanız; altı tabanlı, yüksek, kalın topuklu botlardan yararlanabilirsiniz. Bu tip botlarla kış mevsimine uyarlanabilen midi boy pantolonların üzerine balıkçı yaka kazak giyebilirsiniz. Gideceğiniz yere göre midi boy pantolonunuzun üzerine renkli bir bayan gömlek giyerek pantolonun içine sokarak da kullanabilirsiniz.

Midi boy pantolonları bahar aylarında kombinlemek için ten ceketlerden dayanak almalısınız. Bel hizasında biten ten ceketler midi boy pantolonlar için biçilmiş kaftandır. Ceketinizin içine beyaz bir bluz giyerek bahar aylarını zinde bir biçimde geçirebilirsiniz.

Bu tip pantolonların en büyük avantajlarından biri de; rahat olmaları. Bu sebeple yaz kış fark etmeden rahatlıkla üzerinizde taşıyabilirsiniz. Göbeğinizi hafif biçimde ortaya çıkaran kısa üstlerle beraber de kullanabilirsiniz. Bu tip bir giysiyi şık olmak istediğiniz geceler için topuklu pabuçlarla bir arada kullanmanız muhtemel.

Midi boy pantolonları spor kunduralarınızla birlikte kullanmaktan çekinmeyin. Siyah rahat görünümlü midi boy pantolonunuzu beyaz bayan spor pabuç ile çekinmeden kombinleyin. Kaşe kabanlarla beraber bahar aylarında dahi şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Uygun parçalarla bir araya getirildiğinde midi boy pantolonlar hem olağan hemde spor bir biçimde kullanılabilirler.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X