2016 Mezuniyet Giysisi Trendleri

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber mezuniyet sezonu da açılmış vaziyettedir. Özellikle kız talebelerinin mezuniyet giysisi seçme coşkuyu da başlamıştır. Mezuniyet giysisi kızlar için ehemmiyetlidir. Ne de olsa genç kız olarak sadece bir kere bu coşkuyu yaşarız. Bu özel gün de ne giyeceğinize dair bir cinsli karar veremiyorsanız, size bu noktada bir çok fikir verecek özel yazımızı yakından analizinizi nasihat ederiz. 2016 mezuniyet kıyafetinin en son sansasyonel trendlerini sizin için bir araya getirdik. O halde beden tipine göre mezuniyet giysisi seçerken nelere dikkat etmeliyiz, beraber bu yazımıza göz atalım.

Pastel Tonlar: 2016 mezuniyet trendlerinden biri de pastel tonlar… Mezuniyet kıyafetlerinde bu senenin ilk trendleri arasında pastel tonlar yer almaktadır. Sizler için seçtiğimiz pastel tonlardaki mezuniyet giysilerine dilerseniz beraber bakalım.

Bele Oturan Bayan Giysiler: 2016 mezuniyet trendleri arasında bele oturan kıyafet modelleri de bu senenin trendleri arasındadır. Buradan anlaşılacağı gibi bele oturan giysiler ile ön tasarıya çıkmak senenin trendleri arasındadır.

Dantel: 2016 mezuniyet trendleri arasında kullanılan dantel ayrıntılar da son derece dikkat çekici trendlerden birisidir. Ancak dantel giyerken dikkat etkeniz gereken bazı ehemmiyetli püf noktalar olacaktır. Öncelikle dikkat etkeniz gereken giysiyi ağırlaştırmadan sizi yaşınızdan oldukça büyük göstermeyecek modeller seçim etkeniz gerekir.

Siyah: 2016 mezuniyet kıyafetlerinde baştan alt siyah bir görünüm yaratarak etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Üstelik siyah renklerle bir beden daha ince görünebilirsiniz. Üstelik yaz gecelerinde katılacağınız birkaç davette de giysiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Işıltılı Ayrıntılar: Mezuniyet giysinizde ışıltılı ayrıntılara yer verin. Giysinizde fazla mübalağaya kaçmadan taş ve payet ayrıntılarla dikkat sürüklemek olası.

Floral: Mezuniyet kıyafetlerinde çiçek desenli ayrıntılar bu senenin trendleri arasında… Özellikle pastel tonlar üzerinde kullanılan çiçek desenler daha da göz akdikeni olarak sizi uzun kıyafet arayışından kurtaracaktır. Özellikle beyaz renk üzerinde kullanılan çiçek ayrıntılar ile sofistike bir görünüm tutmak olası. Çiçekli giysilerle saçınızı örgü ya da dağınık modeller ve natürel makyaj ile kullanmak da olası.

Çift Parça: 2016 mezuniyet trendleri arasında en alaka gören parçalarından birisi de iki parça ekipler etek-üst, pantolon-üst parçalar… Dantel ayrıntılı uzun püsküllü etekler, göğüs altı kısa parça üstler ile oldukça sansasyonel bir tarz tutabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X