Eğitim sürecinin son demlerine yanaştığımız, baharın yaz ile buluşmasına eşlik eden mezuniyet balosu macerayı başlamış bulunmaktadır. Her özel anımıza eşlik eden giyim kuşamımızın ehemmiyetli tercihlerinden olan mezuniyet baloları bayanların coşkuya kapılmasına neden olurken erkekleri de es geçmiyor. Evet asıl sualimize gelecek olursak, Ne seçmeliyiz? Neleri giymeliyiz gibi sualler kulak dolduruyor.

Öncelikle işin tüm detayı beden tipinizi iyi tanımanızla başlıyor. Şöyle ki moda ve trend şahsa özel bir unsurdur sırf sezon trendleri diye bir kombin üzerinizde istediğiniz gibi durmayabilir. Bu surattan kendinize uygun parçaların neler olduğunu tercihinizden evvel egemen olmanız gerekmektedir.

Verdiğimiz kısa bilgiler istikametinde hem sezonda yerini almış hem de bir hayli alternatifi olan koleksiyonumuzda birbirinden farklı takım elbise, ceket, gömlek ve aksesuarlarımızdan size uygun olanına, değişik bir deyişle mezuniyet balonuza nasıl bir kombinin sizin için uygun olacağına gelelim. Görünüm olarak seçebileceğiniz romantik, formal ve rahat casual alternatifleriniz mevcut bu özel gece için.

Özellikle seçeceğiniz yelekli bir takım elbise sizi gecenin en şık erkeği yapabilir. Çok kullanışlı olması nedeniyle gece süresince kendinizi rahat sezerken aynı zamanda şık görünmeye devam edeceksiniz. Her beden tipine uygun olmasının yanı gizeme gecenin ilerleyen saatlerinde daha hür olmak ismine ceketinizden kurtulduğunuzda şıklığınızdan taviz vermeden yeleğinizle etrafınıza şıklığınızı yansıtabilirsiniz.Seçeceğiniz akseusarlarla beraber farklı moda anlayışınıza görünüşünüze ilave edebilir ve şıklığınızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. Bir değişik alternatifiniz ise farklı parçalarla oluşturacağınız şık görünüm. Ceket ve gömlek kombinlerinize ilave edebileceğiniz ceket ve tüm parçaları bitiren aksesuarlarla gecenin kontrolünü oluşturacağınız rahatlık alanı ile kırabilirsiniz.

Seçebileceğiniz renklere kazançsak sezonun trendleri mor ve yeşiller fakat daha soft renklerle bir yaz görünümü elde etmek istiyorsanız mavi ve bej tonları size eşlik edebilir. Daha banal bir duruş edinmek içinse siyah, bordo ve lacivert bu süreçte sizinle olacaktır.

Verdiğimiz bilgiler dahilinde dilediğiniz kombini yaparak mezuniyetinizi ve kutlamanızı en iyi biçimde atlatabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X