Mezuniyet balosu yanaştıkça ne giyeceğinizi düşünerek panik yapıyorsanız kendinize uygun kıyafet bulma rehberimizden yararlanabilirsiniz. Mezuniyet genç kızların en özel günlerinden biri olduğu için muhakkağım bu günün en şık adaylarından biri olmayı siz de istiyorsunuz.

Mezuniyet balosunda giydiğiniz kıyafeti daha çok bedeniniz tanımlar. Bedeninize güveniyorsanız kıyafet tercihinde mini kıyafetleri seçim edebilirsiniz. Kıyafet yerine şık bir mini etek giyip üzerine kısa bir ceket giyerek kombininizi bitirebilirsiniz. Ağabeye giysiler içinde daha büyük göründüğünüzü düşünüyorsanız bu tip bir kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombin için en iyi renk altın rengidir. Altın rengi bir ceket ile aynı tonlarda eteğinizi bir araya getirerek mezuniyetinizi heyecanlı bir biçimde kutlayabilirsiniz. Altın rengi ile geçimli olan beyaz babet kunduralarınızla geceyi daha rahat geçireceğinize muhakkağım. Eteğinizin üstüne ince bir kemer takıp minik bir çanta alarak kombininizi zaferli bir biçimde bitirmiş olacaksınız.

Kıyafet olarak mini kıyafet seçim edecekseniz 2016 sezonunda dantel işlemelerin ön tasarıya çıktığını söyleyebilirim. Dantel işlemelerden oluşan şişkin mini bir kıyafet sevimli ama hoş bir profil sergilemenizi sağlayacak. Üst kısmı dantelden oluşan ve kimi yerlerinde saydam detaylar olan mini giysinizi şık bir topuzla taçlandırabilirsiniz. Mini kıyafetinizin altına stiletto bir kundura giyebilir ve ince çorap eşliğinde kombininizi bitirebilirsiniz. Çanta olarak elinizde taşıyabileceğiniz askısız bir çanta modeli ilk seçiminiz olmalı.

Dikkatleri tamamen üzerinize sürüklemek istiyorsanız, uzun kırmızı ve tek omuz bir kıyafet tercihi ilk seçiminiz olabilir. Kırmızı rengini en iyi bitiren renklerden biri olan altın rengiyle kombin oluşturabilirsiniz. Altın rengi bir çanta ve altın takılar mezuniyet kombininiz için ideal olacaktır. Kundura tercihinde yeniden kırmızı bir stilettodan yararlanmanız muhtemel.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X