Son zamanlar’da Kibar tesettür’şan süratli bir biçimde gelişmesi Bazı Şahıs ve müesseselerin zoruna gitmiş olacakki,İşletmemize Karşı Karalama Kampanyaları Başlatmaya Çalışmaktadırlar.

Kibar tesettür Şirketi, Verdiği hizmet ve hizmet kavrayışı ile Rakiplerini Geride Vazgeçerken, Ürün Maliyetleri Mevzusunda Uçuk Maliyetler karşılığında Alıcılarına ürün satmamaktadır, Tamamen emeli KAR,olmayan şirket aynı zamanda marka öğrenilirliği çalışmaları yaparken , Bazı Rakip şirketler tarafından Bir kaç sosyal medya yardımlı Mecrada, Palavracı profil ve şahıs adları ile Kibar Tesettür para iadesi yapmıyor, Kibar tesettür ürün göndermiyor gibi akla gelebilecek, muhtelif karalamalar yapmaktadırlar, Kibar tesettür’şan aynı hafta para iadesi yapmadı ve süratli nitelikli ucuz hizmeti Rakip şirketleri güçe sokmuş olacakki bu denli Alıcı odaklı çalışan bir şirketi Piyasada istemmektedirler.

Her ne olursa olsun, İşletmemiz hiç bir alıcımızın Hakkına geçmemiş olup, E-ticaret işletmelerinde basit basit böyle bir vaziyet olması mevzubahisi değildir.

Günümüzün en güç işlerinden biri olan e-ticaret işi’nde dolandırıcılık sahtecilik kandırma aldatma gibi gidişatlarda, Şikayet üzerine Büyük yaptırımlar olduğunu Bildirmek isteriz.

Bu Karalama kampanyaları başlatan, Us yoksunu bireyler tamamen Butik işi yapan minik çaplı, Merdiven altı şirketlerdir.

Şirket adresimiz İnternet sitemizde Ve bir çok şirket kılavuzunda kayıtlıdır.

İsteyen alıcılarımız gelip adresimizden ürünlerini hakimiyet ederek satın alma hakkına sahiptirler.

Tesettür giyim sektörü büyük bir sektör ve ne yazıkkı, Piyasayı Ve alıcı memnuniyetini makûsa kullanan bir çok şirket mevcuttur.

İşletmemiz tam alıcılarının Hakkını Denk olarak Gözetmektedir.Bu gibi yalan Palavra haberlere haysiyet etmeyiniz..

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X