Genç becerilerden biri olan Merve Boluğur tarzı ile moda dünyasının dikkatlerini üzerine sürüklüyor. Cadde modasında veya özel davetlerde birbirinden değişik elbiseleri üzerinde son derece iyi taşıyan Merve Boluğur tarzını okuyucularımız için inceledik.

Merve Boluğur’u usumuzda daha çok kesintisiz kullandığı kırmızı dudak boyasılarıyla aynılaştırıyoruz. Beyaz deriye sahip olan oyuncu kırmızı dudak boyasını ve siyah saçları ile birlikte surat hatlarının daha sivri görünmesini sağlayarak seksapel bir havaya bürünüyor. Her ne kadar çocuksu bir görünüme sahip olsa da kırmızı dudak boyasıyla seksi görünmeyi de muvaffak olabiliyor.

Merve Boluğur Tarzı
Merve Boluğur Tarzı
Günlük yaşamda daha spor elbiselerden yana seçim yapan hoş yıldız neon renklerden oluşan spor pabuçlar giyerek günün bitkinliğini renkli giysileriyle bozarak devingen bir görünüm sergiliyor. Merve Boluğur ten taytlardan ve salaş botlardan yararlanarak kendine has maskülen bir tutum sergiliyor. Gündüz daha suçsuz bir ifadeye bürünen oyuncu gece davetlerinde suçsuz ifadesini seksiliği ile birleştirerek gözleri kamaştırıyor. Seksiliği ve kadınsı havasını kıpkırmızı dudak boyasılarıyla bütünleştirerek gecelerin en hoş bayanlarından biri haline gelmeyi muvaffak oluyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X