Senelerce süren araştırmalar ve geliştirilen teknikler neticeyi üretilen merino yünü, şimdiye kadar yünle alakalı tüm bildiklerimizi unutturacak türden. Bu yünden üretilen extrafine iplikler ile yalnızca triko kazak ve hırka değil, takım elbiseden spor kıyafetlerine, bebek giysilerinden nevresim ekiplerine kadar usuna gelebilecek her türlü tekstil mahsulü yaratılabiliyor.
Dünyada en nitelikli merino yünü Avustralya’ da yaşayan merino koyunundan, seneler içinde geliştirilmiş kadim ve çağdaş usullerin harmanlandığı azami seviye teknikler kullanılarak üretiliyor ve İtalya’ da işleniyor. Hemington ürünleri de işte bu yünün kullanımı ile üretilen çok yumuşak ve hafif extrafine ipliğin kullanımı ile yaratılıyor ve ürünlerin tamamında Woolmark patentli iplikler kullanılıyor. Woolmark patenti ise harcayıcıya aldığı mahsulün tamamen saf yünden üretilmiş olduğunu ve tanımlanmış nitelik standartlarına sahip olduğunu teyit ediyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X