Melenia Trump’dan Muhteşem Giyim!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Son tercihlerde Amerikan başkanı seçilen Donald Trump’ın eşi Melenia Trump isminden sıkça laf ettiriyor.

1970 Slovenya doğumlu Melania Trump, Amerika Birleşik Devletleri’nin Amerika doğumlu olmayan ilk First Lady’si. 1.80 boyunda ve 46 yaşında olan Melenia Trump üniversiteyi yarıda vazgeçerek model olmayı seçim etmiş. 2005 senesinde ise Donald Trump ile evlenerek modelliği vazgeçti, kariyerine mücevher tasarımcısı olarak devam etti. Kendisi daha önceki bir model olunca hem muntazam fiziği hem de iddialı tarzıyla oldukça konuşuluyor.

First Lady olarak karşımıza çıktığı Ralph Lauren imzalı mavi kaşmir kıyafeti otoriteler tarafından oldukça hoşlanılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump’ın ilk yurt dışı gezisinde kendisine eşlik eden Melenia Trump’ın giydiği 51 Bin dolarlık 185 bin TL Dolce & Gabbana marka ceketi büyük vaka olmuştu. Dolce & Gabbana, Trump karşıtları tarafından tenkit etilerek boykot edilmişti.

Geçmişte de bazı şöhretli modacılar, siyasetlerine karşı çıktıkları Donald Trump’ın eşini giydirmeyecekleri istikametinde söylemeler yapmıştı.

Aynı gezi programı kapsamında Suudi Arabistan’da saçlarını kapatmayarak Vatikan’da papa ziyaretinde kapalı bir tarz seçim etmesi de tartışılmıştı. Melenia Trump’ın irtibat direktörü vaka sonrası bir söyleme yaparak, Vatikan’da fotoğrafı ziyaretler için uygun görülen elbise şekliyle alakalı protokole uyduklarını, Suudi Arabistan’da rastgele bir protokol bilgisi almadıklarına söylemişti.

Hoş First Lady’nin dikkat sürükleyen öbür tarzlarına gelin beraber göz atalım.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.