2016 kış sezonunda hangi kıyafetlerin daha trend olacağını cadde modasına bakarak kavrayabilirsiniz. Cadde modasında bu yıl maskülen parçaların yanı gizeme casual giyimle bir uyum oluşturan ceketler, bayan pantolonlar ve kabanlar oldukça popüler.

Cadde modasında kış sezonunun en ehemmiyetli ayrıntılarından biri püskül ayrıntılar. Pançolarda ve özellikle de çizmelerde püsküllü ayrıntılar sıklıkla görülecek. Yeniden bu sezon püsküllü etekler sanki patlama yapacak. Süet ve ten olan püsküllü süet etekleri bootie pabuçlarla kombinlemek oldukça trend bir görünüm yaratacak.

2016 Kış Sezonu Cadde Tarzları
2016 Kış Sezonu Cadde Tarzları
Yüksek bel jean modelleri, moda akımına güzergah verenler, moda bloggerları ve ikonlar tarafından sıkça giyilmeye başlandı dahi. Kısa kazaklar yüksek muhakkak pantolonlarla giyilebildiği gibi, kısa kalın tüvit kumaşlı şortlarla da kombinlenecek. Bu yılın kazak modası ya çok kısa ya da çok uzun! Geometrik desenler kazaklarda rengarenk biçimleriyle bayanların üzerini süsleyecek. Aynı renkler erkek modasında da dominant olacak. Renkli kazaklar bu sene yalnızca bayanlara has değil!

Uzun çizmelere gözümüz aşina olabilir fakat bu sezonda kış modasında oldukça uzun çizmeler yer alıyor. Çorap çizme olarak adlandırılan uzun çizmelerle cadde modasının kontrolünü elinize alacaksınız. Uzun çizmelerle salaş kazak kombinleri en trend cadde tarzları arasında yer alıyor.

Cadde tarzlarında bu kış tek renk giyinmek oldukça popüler. Beyaz ve kırmızının kontrolü her noktada muhakkak oluyor. Üstelik yalnızca giysilerde değil bayan aksesuarlarda da beyaz ve kırmızı sezonu yaşanacak. İspanyol paça pantolonlar ve kısa kazaklar cadde modasını ele geçirecek kıyafetler arasında. Boyunuz veya kilonuz ne olursa olsun, İspanyol paça pantolon giymekten çekinmeyin. Boyunuzu daha uzun gösterdiğiniz gibi cadde modasının içinde kendinize yer bulacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X