Mandatory Credit: Photo by Chelsea Lauren/WWD/REX/Shutterstock (8410750s)
Tom Ford
The Women’s Cancer Research Fund hosts An Unforgettable Evening, Cocktails, Los Angeles, USA – 16 Feb 2017

En son CFDA’da mükâfat alan lüks Amerikan tasarımcısı Tom Ford, Şubat 2016’da Londra’da sunulması gereken moda gösterisini iptal etti. Tasarımcı, bayan ve erkek koleksiyonlarını podyumda sunmak yerine ufak ve dürüst bir etrafta dünyanın en ehemmiyetli editörleri, basın ve müşterileriyle ufak bir showroom’da buluşacağını açıkladı.
LOS ANGELES, CA – FEBRUARY 20: Designer Tom Ford walks the runway after the TOM FORD Autumn/Winter 2015 Womenswear Collection Presentation at Milk Studios in Los Angeles on February 20, 2015. Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for Tom Ford

Moda dünyası yeni koleksiyonlar ve moda haftaları için geri sayarken Tom Ford’dan eksantrik bir haber geldi. Tom Ford, Şubat 2016’da Londra’da sunulması gereken moda gösterisini iptal etti. Onun yerine daha dürüst bir etrafta insanlarla daha çok bağlantı kurabileceği bir etraf seçti.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X