Loafer Kundura Kombinleri

Loafer pabuçlar yevmiye tarzınızda size takviye eden en rahat kundura cinslerindendir. Bu tip pabuçları kombinlemek için daha çok spor elbiselerden takviye alabilirsiniz. Bizler de Sateen.com Editörleri olarak Loafer Kundura Kombinleri için size neşeli bir yazı hazırladık.

Loafer pabuçlar geçtiğimiz sezonlarda çok daha maskülen bir havadaydı. Erkeksi çizgiler kapsayan loafer pabuçlar yeni sezonda daha bayansı ayrıntılar kapsamaya başladı. Pars ve simli leofer pabuçlar bayansı çizgileri sebebiyle daha kullanışlı hale geldi. Özellikle de süet pabuçlar şıklığı kadar kadınsı çizgileriyle de seçim edilir oldu.

Loafer kunduraların görüntüsünü ortaya çıkarmak istiyorsanız; kısa parçalardan takviye almalısınız. Mini şortlar, kısa etekler ve kıyafetler, skinny pantolonlar loafer pabuçlarla en iyi biçimde geçim sağlayan parçalardandır.

Loafer kunduranızı skinny bir pantolonla bitirdikten sonra üzerine spor bir bayan gömlek ve blazer bir ceket giyebilirsiniz.Yaz mevsiminde renkli leofer kunduranızı mini kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz. Loafer pabuçlar artık maskülen görünüme sahip değil. Bu sebeple kalem etek altına bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Mini kot şortunuzun altına babet yerine loafer bayan kundura giymeyi deneyin. Normal sandalet modasına bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Pastel renkli loafer pabuçları mavi jean şortunuzla bir arada kullanabilirsiniz. Pastel renklerle geçimli olan renkli loafer pabuçlar jean bayan pantolonlarla şahane biçimde geçim sağlar. Bayanların günlük koşuşturmaca içinde oldukça rahat hareket etmelerini sağlayan leofer pabuçlar zincirli modelleriyle de karşımıza çıkıyor. Büro civarı için uygun olan zincirli modeller dar paça kumaş pantolonlarla birlikte rahatlıkla kombin edilebiliyor. Kış mevsiminde ters giyinmeyi beğenen bayanlar kalem etek, oversized kazak ve loafer kundura kombini yaparak dikkatleri üzerlerine sürüklemeyi muvaffak oluyorlar. Hatta loafer pabucunuzla beraber renkli bilekte biten soket çorap giyerek stil sahibi bayanlar arasına girebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X