Lisenin bitip üniversitenin başlamasıyla üniformalarından kurtulan gençler serbest giyimin tadına varıyor. Birden bire bugün tasayı da böylece baş göstermiş oluyor. Ne giyeceğini düşünmek hem neşeli hem de stresli bir gidişat. Mektep kombin tekliflerini sizler için derledik.

Kot T-shirt Şıklığı

Basic tişörtler ve kot pantolonlar sade parçalar olmakla beraber itinalı görüntü için birebirdir. Mektep şıklığınız için dolabınızda belli basic tişörtlere ve kot pantolonlara yer ayırmalısınız. Kot bu sezon her ayrıntıda var. Kot gömlek ve ceket de dolabınıza ilave etmeniz gereken parçalardan.

Elbise & Etek

Giysiler en rahat bayan giyimlerindendir. Siz de dolabınıza birkaç parça elbise ilave edip, bahar ve yaz aylarında seçim ederek son derece şık görünebilirsiniz. Çiçekli giysiler, puantiyeler, desenler bu sezon çok moda.

Pileli etekler tişörtlerle kombinlendiğinde bu sezon çok moda. İster spor kundura ister babetle uyarlayabilirsiniz.

Tulum Farkı

Tulumlar ise yeniden tek parça olduklarından ve kombin basitliği sağladıklarından uyarlanması basit ve cool parçalardır. Beyaz sneakerla seçim edeceğiniz spor bir tulum sizi son derece tarz gösterecektir. Aksesuarlarla bitirdiğiniz kombininizi modunuza göre şekillendirebilirsiniz.

Çanta ve Kundura

Sırt çantaları birkaç sezondur çok popüler. Mektep giyimi için de çok ideal seçimler. Hoş bir sırt çantası edinmek işinizi basitleştirecek.

Spor pabuçlar mektep giyiminin en ehemmiyetli ayrıntılarındandır. Özellikle imtihan zamanları rahat etmek isteriz. Bu vaziyette spor pabuçlar kurtarıcımız olacaktır. Rengarenk spor pabuçlar çok trend.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X