Dünyanın konuştuğu şanlı starlardan biri olan Lady Gaga daha çok giysilerindeki aykırılıkları ile isminden laf ettiriyor. Günlük yaşamında dahi aykırılığını gözeten Lady Gaga, moda ikonlarının aksine giyilebilecek değil giyilemeyecek giysileri üzerinde taşıyarak dünyanın alakasını sürüklemeyi muvaffak oluyor. Üstelik bu değişikliği makyajına da yansıtıyor.

Hayranları dahi ona mahlukat olarak hitap etse de Lady Gaga bu vaziyetten rahatsızlık dinlemiyor. Aksine böyle görünmek için bir hayli moda tasarımcısı ve makyözle çalışıyor. Sıradan halde planlanmış olan giysilerde bir ekip farklılıklar yaparak onları daha değişik hale getirmeyi beğenen Lady Gaga tarzı ile, mübalağalı aksesuar kullanmayı çok hoşlanıyor. 40 cm yüksekliğinde kunduralar, yeşil dudak boyasılar ve bedeninde bulunan takılarla herkese alan okuyor.

Konserlerinde sergilemiş olduğu moda zevki herkesin ağzını sarih vazgeçmeye yetiyor. Moda trendlerinin dışına çıkmayı muvaffak olan Lady Gaga; renkli giyinmeyi seçim ediyor. Renkleri harmanlayarak giyen Gaga; daha çok neon renklerden takviye alıyor. Devasa saç biçimleri ve renklerini de bir arada kullanan şanlı ad, saçlarını daha çok yeşil, sarı, pembe gibi renklere boyayarak saç tarzlarıyla olduğu kadar renkleriyle de isminden laf ettiriyor.

Büyük gözlükler, asimetrik kesimli ve şişkin kol ayrıntılı elbiseler, devasa büyüklükteki kunduralar, tabiattan esin aldığı hayvan figürlü giysileri ile Lady Gaga tarz ikonlarının başında gösteriliyor. Parmakla gösterilen bir stile sahip olan Lady Gaga; bazı moda editörleri tarafından sıklıkla tenkit etiliyor. Bunlara karşın stilinden ödün vermeyen şanlı yıldız; bazı konserlerinde mumya kılığına girmekten dahi çekinmiyor. Özgüveni ile elbiselerini birleştiren şarkıcı yaşının da verdiği enerjiyle değişiklik yaratmayı hoşlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X