Kumsalda Şık Görünmenin Yolları Bunlar!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

2016 Yaz Sezonu Bikini Mayo Trendleri

Yaz sezonuna girdiğimiz şu günlerde kumsalda da şık görünmek istiyorsanız gelin yazımızı araştırın. Tatile çıkmadan evvel bu senenin bikini ve mayo trendlerini sizin için inceledik.

Trendler:

Turkuazlar, siyah ve turuncu renklerin egemen olduğu mayo ve bikini modellerinde bu sene de desenler ve çizgiler oldukça ön tasarıya çıkmaktadır. Ayrıntılar arasında püsküller, volanlar, fırfırlar, ip ayrıntıları, halter ve straplez bikini üstleri ve ten görünümlü bikiniler 2016 plaj modasında trendler arasında yer almaktadır.

1- Örgü Modellerde Bikini

80’li yılllarda moda olan örgü bikini modelleri bu senenin de trendleri arasındadır. Üst ve alt kısmı çok renkli olan örgü bikiniler size sofistike bir görünüm kazandıracak.

2- Tek Parça Mayolar

Sırt dekolteleriyle ve bel oyuntularıyla dikkat sürükleyen tek parça mayoları tek renk veya muhtelif baskılarla seçim edebilirsiniz.

3- Yüksek Bel Bikini

Yüksek bel bikini altları ile sansasyonel bir görünüm elde edebilirsiniz. Yüksek bel bikini ile aşırılıklarınızı da gizlemek için ideal bir usul olabilmektedir.

4- Halter Bikini

Canlı renk ve desenleriyle yüksek yakalı bikinileri bu senenin de trendleri arasında yer almaktadır.

5- Düşük Omuzlu Bikiniler

Düşük omuzları ve fırfırlı yakalarıyla bu senenin trendleri arasında yer almaktadır.

6- Desenli Bikiniler

Bu senenin trendleri arasından biri de renkli ve desenli bir görünüm olacaktır.

7- Botanik

2016 Yaz trendleri arasında plajlarda botanik tesiri egemen görünmektedir. Desenler tarzınıza botanik bahçeleri andırdırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.