Gerek kumaş tercihlerinde, gerek modellerde gerekse desenlerde moda zamanla kendini tekerrür ediyor. Ancak geri dönüş yenilikçi oluyor. 50’lerin ve 60’ların popüler seçimlerinden puantiye deseni bu senede sergenlerdeki yerini aldı. Bu sezon sıklıkla karşımıza çıkan puanlı giysiler, etekler, bluzlar gardroplarımıza gireceğe benziyor.

Yenilikçi olarak daha mert tercihlerle karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Daha büyük puanlar, değişik renklerin kombinlenmesi gibi seçimleri dünya markalarında da görmek muhtemel. Bugün rastgele bir mağazada aradığınızı bulabilirsiniz. Kocamanlı minikli puanlı desenleri bir arada göreceğiz.

Daha mert daha dikkat çekici değişlerle puantiye ebat kazandı diyebiliriz.

Bununla beraber romantik yel puantiyeli giysiler de yeniden gündemde. Trendleri tutmak için bu elbise ve eteklerden edinmekte fayda var. İster minimalist bir tercih yaparak kıyafetinizi sade parçalarla kombinleyebilir, isterseniz de daha mert seçimlerde bulunabilirsiniz.

Puantiyeyi yalnızca elbiselerimizde görmeyeceğiz tabiki de. Aksesuarlarda da göreceğimiz puanlı desenler özellikle eşarplarda şık bir görüntü oluşturuyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X