Küçük Aksesuar Oyunlarıyla Büyük Renkler!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Giyimine ve bakımına önemseyen erkekler de öğreniyorlar ki; her zaman bir adım öndeler. Bazıları küçük aksesuar oyunlarıyla, bazıları renklerin geçimi, bazıları da mix&match tekniğiyle cadde modasının starı olurken, bazı erkekler de kendine orijinal tarzlarıyla ön tasarıya çıkıyor.

Cadde modası resimlerini araştırdığımızda, erkeklerin giyimlerine daha öncekine göre daha çok özendiğini görüyoruz. Kunduradan aksesuarlara, çantalardan şallara erkekler artık daha tarz sahibi! Çanta demişken; 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda sırt çantaları erkekler için çok ehemmiyetli! Sezon trendleri arasında yer alan sırt çantaları ülkemizde bulunan tam erkek mağazalarında illaki karşınıza çıkacaktır.

Erkekler için 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda trend olan bir değişik şey de bayan kunduralar. Özellikle takım elbiselerin dahi giyilen sneakerslar bu sezonda da erkeklerin gözdesi olacak.

Siz beyler için hazırladığımız tarz tekliflerinin sizlere esin vereceğini düşünüyoruz. Bunun dışında tarzını en adı da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Vereceğimiz bu adların Instagram hesaplarını takip ederseniz, erkek modasını ve erkek trendlerini yakından takip etmiş olabilirsiniz!

Sizlere vereceğimiz ilk ad kuşkusuz Nick Wooster! Erkek modasında ikon bülten edilen Wooster, giyim stili ile erkekleri olduğu kadar bayanları da tesiri altına aldığı tartışılmaz bir reel.

Giyim stilini takip edip, esin alabileceğiniz bir değişik ad da Justin O’Shea… Takım elbiseler ve koyu renklerin kombini derken usumuza gelen ilk addır kendileri.

E neden hep yabancı erkekler dediğinizi dinler gibiyiz! Türkiye’den tarzını en sevdiğimiz Onur Erol‘u da netlikle takip etmenizi öneririz. Giyim stiliyle gerçekten fark yaratmayı öğrenenlerden!

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.