Soğuk havalarda bizi sıcacık tutan kazaklar, her sene olduğu gibi bu sene de vazgeçilmez oluyor. Yılbaşı temalı, rengarenk kazaklar vitrinlerde boy göstermeye devam ederken, 2015/2016 Sonbahar-Kış kazak modasıyla ilgili size bazı ipuçları vereceğiz.

Özellikle kadın modasında balıkçı yaka kazaklar daha popüler. Bu sezon, vücudu saran kazaklar yerine daha bol kesimli, tunik tarzı uzun kazaklar tercih ediliyor.

Uzun kesimli, yünlü bir kazağı, skinny jean ve topuklu bot ile kombinleyebilirsiniz. Soğuk ama güneşli havalarda bu tarz bir kombin her zaman kurtarıcınız olacaktır.

Erkek kazak modellerinde ise örgülü kazakları yine sık sık göreceğiz. Örgülü modellerin dışında, özellikle yılbaşı konseptine uygun, motif desenli kazakların beylere çok yakıştığı aşikar. Havanın griliğine aldanmadan, renkli motifli sıcacık kazaklarla kışa meydan okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Neo Nostalji Akımının Renkli Tasarımları başlıklı makalemizde sokak stili elbiseler ve yaz elbiseleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X