Kışın beyaz giyilmez diye bir kent efsanesi var ki almış başını gitmiş. Kışın beyaz giydiğimizde insanların esrarengiz bakışlarına maruz kalırız. Ama gelin görün ki, kışa yakışan en hoş renklerden biridir beyaz… Bu surattan yaz mevsiminde beğenerek giyilen beyaz renkte olan elbiselerinizi, kış mevsimi geldiğinde dolaplarınıza kaldırmak zorunda değilsiniz. Özellikle, 2016 Kış sezonunda trend olan beyaz jeanlerinizi sık giydiklerinizin arasına koyabilirsiniz! Kış mevsiminde de beyaz jean giymek istiyorsanız; Bayanelbise.com giysi editörlerinin hazırladığı ipuçlarını takip ederek doğru giyim usulünü bulabilirsiniz!

Beyaz pantolon giymek azıcık tehlikeli bir iş olduğu için aynı renklerle kombin yapmayı sınayabilirsiniz. Beyaz bir triko, beyaz kemer, beyaz bootilerle hem şık görünecek hem de daha ince bir görünüme kavuşacaksınız. Siyah nasıl giydiğinizde sizi cılız gösteriyorsa, baştan alt beyaz bir kombinle de aynı tesiri görebilirsiniz. Hem de kışın dolabınıza kaldırdığınız ve uzun zaman hasret kaldığınız o çok beğendiğiniz beyaz jean pantolonunuzu da kombinlemiş olacaksınız. Tehlike almak istemeyeceğiniz bir öbür usulde; beyaz jean pantolonu daha natural renklerle bir arada giymektir. Pudra pembesi veya uçuk mavi gibi renkler beyaz pantolonu daha soft bir görünüme sokacaktır. Üzerinize giydiğiniz kazağın salaş ve bol olmasına dikkat ederseniz beyaz pantolonun dikkat çekici görünümünü soğukkanlılaştırabilirsiniz.

Beyaz jean seçim ettiğiniz günlerde siyah bot giyecekseniz üzerinizdeki bayan kazak ya da trikoyu da siyah renkte seçmelisiniz. Beyaz pantolonla şık görünebilmek için; bot renginiz ne ise üzerinizdeki parçanın rengi de aynı olması kombininizi oluşturmanız mevzusunda size dayanakçı olacaktır! Bu biçimde giyinirseniz gayretsiz bir biçimde şık olabilirsiniz.

Grinin yakışmadığı, geçimli olmadığı bir renk var mı? Bizce yok. Gri ile beyazın bir arada kullanılması gerçekten de harikulade derecede geçimli! Beyaz pantolonunuzla gri bir üst giyebilir ve bu kombini grinin tonlarında bir kundura ile bitirebilirsiniz. Üstünüze sezonun modası gri oversized kabanınızı almayı unutmayın!

Beyaz rengin yakıştığı bir öbür renkte; camel rengidir. Camel rengi bayan aksesuarlar kullanarak beyaz pantolonunuzu daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Elinize alacağınız camel renk bir çanta ve üzerinize giydiğiniz camel renk bir manto beyaz pantolonun tam görkemini ortaya çıkaracaktır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X