2015’i iyisiyle makûsuyla geride vazgeçtik. 2016 Kış sezonunun ilk günlerini yaşadığımız bu günlerde, 2015’e şöyle bir geri dönüş yapıp cadde modasında en çok hangi aksesuarların kullanıldığına bir göz atalım dedik.

Channel, Versace, Dolce&Gabbana, Comme Des Garçons, Michael Kors, Balmain, Fendi gibi şöhretli moda markalarının her zaman cadde modasında yer edindiği apaçık. Moda magazinlerini ya da moda sitelerini karıştırdığımızda kesinlikle karşımıza çıkan aşina parçalar… 2015 senesinde cadde modasında en çok gördüğümüz aksesuarlar arasında Gucci’nin Dionysus çantası, Loewe’un geometrik topuklu kundurası ve Anya Hindmarch’ın cümbüşlü çantaları en çok dikkatimizi sürükleyenler arasında.

2015’te Cadde Modasında Gördüğümüz En İyi Aksesuarlar
2015 senesine cadde modasında Anya Hindmarch’ın çanta tasarımları ve Karl Lagerfeld’in kürklü çanta aksesuarları damga vurdu!
Biz bayanların asla bırakamadığı pabuçlar ise 2015 senesinde formdan forma girerek bizleri büyüledi sanki! Sateen editörleri olarak bizim hayranlıkla takip ettiğimiz Salvatore Ferragamo’nun kunduraları ise her gördüğümüz kombinin starı oldu. Bunun dışında Fendi, Jill Sander, Loewe, Calvin Klein, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Prada gibi düşlerimizi süsleyen marka kunduralar da 2015 senesinde sık sık karşımıza çıkan pabuçlar oldu. 2015 senesinin son çeyreğinde yükselişe geçen içi kürklü loafer trendi de iddialı bir biçimde yeni sezona adım atıyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X