Kürk Yelekler Nasıl Giyilir?
Kış modasının dış giyim mahsulleri her sene arasına yenilerini ilave ederek yükselen bir ivme kazanıyor. Peki çok şık görünen bu kürk yelekler nasıl giyilir? Kürk yelekler her ne kadar son senelerin favorisi olan bir parça olsa da; doğru biçimde kombinlenmediğinde felaket görüntülere neden oluyor. Kürk yeleğinizi kombinlemeniz için size bazı ipuçları vermek istedik.

Kürk yelekler nasıl giyilir diye düşünüyorsanız işte size ipucu! Kürkünüzü doğru biçimde kullanırsanız ortaya müthiş bir görüntü çıkarabilirsiniz. Kıyafetinizin, gömleğinizin veya trikonuzun havasını birden bire değiştiren bir parça olan kürk yelekler, size gayretsiz biçimde şık olmanın yolunu gösterirler.

Kürk yeleklerle normal bir görünüm elde etmek istiyorsanız; balıkçı yaka kazaklarla kombin yapabilirsiniz. Beyaz bayan gömleklerle de şıklığınızı bitirebileceğiniz kürk yelekleri spor bir görünüm için de kullanabilirsiniz. Spor görünüm tutmak için beyaz basic bir tişörtle birlikte giyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 1/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X