Kış Koleksiyonunda Yoğun Bir Karmaşa

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Roman’ın iddialı, nostaljik ve zamansız parçalardan oluşan Kış koleksiyonunda, beklenen net %50 indirim fırsatından faydalanın!

Yarıyılsal rüzgârlar ve vintage ruhun cadde tarzına uyarlandığı Kış koleksiyonunda jakarlar, payetler, üç ebatlı aplikeler ve dantel ön tasarıda. Mistik desenlerin ekoselerle kombinlenip, desen karmaşasının göz yormadığı koleksiyonda Print-on-Print trendi dominant. Geçmişten günümüze yakalanan bir aynayla hazırlanan koleksiyonda Retro bir hava içinde bulunan parçalar, Rönesans yarıyılına yollama yapıyor ve zamansız parçalar modernize olarak günümüze uyarlanıyor.

Kısacası Roman bayanı, Kış koleksiyonunda yoğun bir karmaşanın içinde… Ama bu karmaşa göz yormanın aksine içten bir kargaşadan oluşuyor ve her bir parça, bir ötekisinin bitiricisi kalitesinde… Başka Bir Deyişle bu sezonda trend olmak demek, karmaşıklığa ayak uydurmak anlamına geliyor.

Bir önceki yazımız olan Parlak ve İpeksi Lüks Kadifeler başlıklı makalemizde ipel, kadife ve parlak kadife hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.