Kış mevsiminde şort giyme düşüncesi kulağa güzel gelmese de, soğuk günlerde şort giymenin inceliklerine ayak uydurduğunuz sürece hiç de güç değil. Kış mevsimine uygun kumaşlardan planlanan kısa şortlar soğuk günlerde dahi şort şıklığı tutmanızı sağlayacak.

Kış mevsiminde şortlarınızla birlikte seçim edebileceğiniz en iyi çorap çeşidi; opak çoraplar. Sevdiğiniz ve kalın kumaştan alana gelen kısa şortunuzun altına opak çorap giyebilirsiniz. Opak çorap, dizüstü çizme ve kısa şort kombiniyle şık bir görünüm sergileyeceksiniz.

Tüvit kumaşlar kış mevsiminde size şık olmanın kapılarını aralayan kumaş cinslerindendir. Hem şık görünen hem de sıcak yakalayan tüvit kumaştan oluşan kısa şortunuzun üzerine ceket giyip büro şıklığı elde edebilirsiniz.

Tenden alana gelen kısa şortunuzla cool bir şıklık tutmanız olası. Ten şortunuzu giyerken kapalı yerlere gitmeye itina gösterin. Zira ten kısa şortlar genellikle ince çoraplarla giyilir. Altına bilekte biten bot seçim ederek kısa şort kombininizi yapmış elde etmiş olacaksınız.

Kısa şortlarınızı blazer ceketlerle tamamlarsanız; normal çizginin hudutlarına girmiş olursunuz. Oldukça spor görünümlü bir parça olan kısa şortları blazer ceketlerle giyerek günün normal, isyankar ve şık bayan imajını tutabilirsiniz.

Siyah kısa şortunuzla birlikte tehlike almak istemiyorsanız tamamen siyah giyinmeyi seçim edin. Siyah şort, siyah kaban, siyah bayan gömlek casual bir şıklık tutmanızı sağlar. Aynı zamanda siyah rengin isyankar görünümüyle beraber daha kadınsı bir hale bürünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X