Havalar iyice soğudu. Kimi kentlere kar yağmaya başladı, bazılarında ise her an başlaması bekleniyor. Kışın hakikat suratını oldukça geç gösterdiği ülkemizde, son birkaç ayı neredeyse bahar sıcaklığında yaşadıktan sonra, asıllarla yüzleşmeye yavaş yavaş başlıyoruz. Zaman boynumuzu ve başımızı sıcak yakalama zamanı. Peki bunu nasıl yapacağız? Elbette nitelikli ve yumuşak ipliklerden örülmüş atkı, bere, ve eldiven gibi aksesuarlar kullanarak. Bu akseusarların tek işlevi bizi sıcak yakalamak değil tabi ki. Aynı zamanda şıklığımza şıklık da katıyorlar. Yeter ki doğru renkleri bir araya getirelim. Doğru renklerin yanında atkı ve şallarda değişik bağlama teknikleri kullanarak da stilimize güzel değişler yapabiliriz. Bir atkıyı boynuna bir veya iki kere dolayıp yanlardan uçlarını sarkıtmak ya da İtalyan Düğümü olarak öğrenilen bağlama biçimini kullanmak da oldukça havalı bir görünüm kazanmanı sağlar.

Şayet sen de kendini sıcak yakalamak için birkaç parça nitelikli aksesuarın peşindeysen, Hemington atkı ve berelere göz atmanı öneri ederiz. Bordo, siyah, gri, bej, lacivert ve mavi gibi renklerde dokunmuş olan atkı ve berelerin kimi saf yünden kimi ise kaşmirden üretilmiş. Kaşmir ve yün demek, başını ve boynunu yumuşacık tuşeli bu ürünlerle sıcacık yakalamak ve hiçbir rahatsızlık sezmemek demek. Ayrıca sana ufak ama çok tesirli bir fırsattan da bahsetmek isteriz: Hemington’un sitesinde hudutlu bir zaman için kaşmir atkı alana kaşmir bere, yün atkı alana ise yün bere armağan! İster aynı renklerde atkı ve bere satın alarak ekip oluşturabilir, istersen de değişik ancak geçimli renkleri bir araya getirerek neşeli bir şıklık yakalayabilrisin. Tamamen natürel ve saf yün ve kaşmirden dokunmuş bu şık aksesuarları en kısa zamanda alarak gardrobuna ekle ve soğuk kış günlerine hazırlıklı ol!

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X