Kırmızı Halı İçin Tarz Teklifleri

Dünyaca şanlı starların boy gösterdiği kırmızı halı üzerinde modanın en trend parçaları karşımıza çıkıyor. Gündemden takip ettiğimiz kırmızı halı için tarz tekliflerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kırmızı halıda yürümek için namlılar genellikle kırmızı halıya kontrast oluşturacak renkler seçiyor. Bu renklerden en öne çıkan tonlar siyah, koyu yeşil, beyaz ve sarı. Hatta bu akıma uygun giyinebilmek için Rihanna’nın üzerinde taşıdığı sarı bayan giysi günler boyu konuşulmuştu. Kırmızı halı üzerinde yürüyen bayanların seçim ettikleri tarzlardan biri de şeffaf elbiseler. Minik simlerle bezenmiş olan şeffaf giysiler en ehemmiyetli tarz ipuçlarından biri. Bedenine güvenen namlılar şeffaf giysi içinde oldukça şık görünüyorlar.

Değişik saçlar ve farklı bayan aksesuarlar kırmızı halının en dikkat çekici tarz tekliflerindendir. Kuş tüyünden alana gelen şapkalar, dantel ayrıntılar ve dikkat çekici bileklikler kırmızı halıda sıklıkla kullanılır. Bayanların şıklık yarışına girdiği kırmızı halı üzerinde kunduralarda tarz sahibi olmalarına imkân tanır. Yüksek topuklu ve taşlı kunduralar kırmızı halı için bir öteki tarz teklifidir. Kırmızı kunduralar ve beyaz giysilerin sıklıkla görüldüğü kırmızı halı üzerinde; tarzlarıyla ad yapmış şahıslar daha değişik giyinmeye itina göstererek hayranlarından hoşlananlarından bütün anekdot almaya çalışırlar.

Sıklıkla giyilen kuyruklu ağabeyeler kırmızı halı üzerinde en dikkat çekici giysilerdendir. Kıyafetin modeli ne olursa olsun kuyruklu ağabeyeler kıyafeti daha göz akdikeni bir şekle dönüştürür. Dikkat sürüklemeyi hoşlanmayan yıldızlar dikkati üstlerine değişik biçimlerde sürüklemek için yarışırlar. Dantel eldivenler tül şapkalar ve büyük takılar içinde kendilerini daha şık sezerler. Kırmızı halıda yürüyen şöhretlilere göz attığımızda hepsinin birbirinden değişik stillere hitap ettiğini söyleyebiliriz. Hepsinin birleştikleri tek nokta; şık olmaya çalışmalarıdır.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X