Ütü beğenmeyen pratik gömlekler çalışanların favorisi oluyor. Her gün ütü yapma tasasına deva olan, süratli hayatın içinde kendine süre ayırmak isteyenlerin kurtarıcısı olarak gösterilen Non-Iron gömlek modelleri, rahatlığı bırakılmaz kılıyor. Alışkanlık yaratacak, ütünün yerini unutturacak gömlekler son teknolojinin nimetlerinden konutunuzda faydalanmanıza ihtimal tanıyor. Gün boyu koşuştururken, acilen kırışan ve her yıkamada yine ve yine ütülenen gömleklerden usananlardansanız siz de milenyum çağında yaşamanın imtiyazlarından yararlanmalı ve kırışmaz gömlek ürünlerine dolabınızda yer açmalısınız.

“Kırışmayan Gömleklerde Model Çok”

Seçici zevkleri olan, güç hoşlanan, hata arayanlardan olabilirsiniz. İstediğiniz gömleği bulamayacak olmanın önyargısıyla kötümserliğe kapılanlardansanız içinizi rahat yakalamalısınız. Non-Iron gömlek modelleri, desenli, desensiz, regular veya slim fit kesimde bir hayli seçenek sunuyor. Üstelik ipeksi görünümü ile sıradan gömleklerden şıklık dışında bir farkı olmayan tasarımlar için ekstra bir bakıma da gerek kalmıyor. Yüzde 100 pamuk ipliklerin değmesi ve kumaş üzerine özel bir kaplama geçilmesi ile üretilen, ütü gerektirmeyen tasarımların, devireme esnasında su emme oranı da az oluyor. Su itici kumaşların kir yakalaması da değişiklerine göre daha güç oluyor, ürünler basitlikle arınılıyor.

“Kurut, Giy, Çık! ”

Kırışmaz gömlek modellerinin yıkandıktan sonra askıda kurutulması öneriliyor. Kuruyan gömlek hemen giyilmeye hazır oluyor. Sabahları ütü çilesine son veren özel tasarım erkek gömlek çeşitleri, beden ve renk alternatifleri ile de dolabınızda birden çok opsiyon ile yer almayı hak ediyor. Üstelik gömleklerin yıkaması için de özel bir öneme ihtiyaç yok. Gömlekler otomatik çamaşır cihazlarının standart programında basitlikle arınılıyor. Dolabınızın en uslu parçaları olan kumaşlara bir şey döküldüğünde, nemli bir bezle ilk müdahaleyi yaptığınız anda kirin çıktığına tanık olabilir, ani kazalar karşısında dahi rahat edebilirsiniz. Ütü ve kir meselesine çözüm getiren son teknoloji gömlekler için stilinizden de ödün vermeniz gerekmiyor. Gömlek tasarımlarını kravatlarla, papyonlarla veya tek olarak giyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X