Kiralık Aşk’ta ki Elçin Sangu’nun Stili!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Elçin Sangu Tarzı
Kiralık Aşk dizisiyle gönüllerde taht kuran sempatik hoş Elçin Sangu’nun tarzını sizler için mercek altına aldık. Şimdi Elçin Sangu’yu azıcık tanıyalım.

30 yaşındaki Elçin Sangu, aslen çerkez asıllıdır ve İstanbul’da doğmuştur. Mersin Üniversitesin’de Opera eğitimini bitiren hoş oyunca, arkasında Yeditepe Üniversitesi’nde Hoş Sanatlar eğitimi almıştır. Elçin Sangu’nun boyu 1.69, kilosu ise 47’dir. Oldukça cılız bir fiziği olan oyuncu kumpaslı olarak yürüyüş yapıyor!

Elçin Sangu Tarzı
Natürelliği ve ekranların güler suratı olarak öğrenilen Elçin Sangu’nun saç rengi oldukça popüler! Dikkatleri üzerine sürükleyen oyuncunun saç rengi doğal, ancak üzerine bakır ışıltılar attırarak saç rengini daha da çekici hale getirmiş. Hoşlanılan oyuncu çoğunlukla saçlarını dalgalı kullanmayı seçim ediyor. Saç rengi ile geçimli olarak bakır ve toprak tonlarında kullandığı makyaj malzemeleri, onun beyaz derisini daha da perçinliyor!

Yaşına göre giyinen ve her zaman bakımlı gördüğümüz Elçin Sangu tarzı şimdiden moda mecmualarında yer almayı muvaffak oldu. Muntazam fiziğine her şeyi yakıştıran Elçin Sangu’nun tarzına azıcık daha yakından bakalım.

Yakın zamanda bir şampuan reklamında yer alan Elçin Sangu’nun tarzı burada da kendini belirli etti ??

Bir önceki yazımız olan Dolby Tiyatrosunda Moda Geçidi Oldu! başlıklı makalemizde dolby modası ve dolby tiyatrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.