Kendinize has bir tarz yarattığınıza inanıyorsanız yarattığınız tarzı bazı ayrıntılarla daha eforlu hale getirebilirsiniz. Altta vereceğimiz misallerle tarzınızı çok daha eforlu bir hale getirebilirsiniz.

Tarzınıza göre değişen bu usuller, her kadının hoşlandığı ve üzerinde taşıdığı elbiselere göre değişiklik göstermektedir. Tarzınız normal çizgilerden oluşuyorsa, tarzınızı kuvvetlendirmek için kadınsı ayrıntılardan destek almalısınız. Yüksek topuk pabuçlar normal çizginizi kuvvetlendirecek parçalardandır. Sizin için yeni sezonda en eforlu topuklu pabuçlardan birini; nude renk stilettolar olarak seçtik. Bacak boyunu uzun gösteren nude renk stilettolar edinmeyi unutmayın!

Salaş tarza sahipseniz ve renk geçiminin hiç bir ehemmiyeti yoksa tarzınızı kuvvetlendirecek en iyi parçalardan biri; renkli hırkalardır. Renk renk salaş hırkalar tarzınızı yansıtan en eforlu parçalarından biridir. Yılın trendi bele takılan kemerlerle hırkalarınızı daha da stil hale getirebilirsiniz.

Bohem stilini özümseyerek cadde modasına taşıyan bayanlardansanız tarzınızın en eforlu ayrıntılarını aksesuarlar oluşturur. Boho olarak geçen bu aksesuarlar rengarenk boncuklardan ve ten ayrıntılardan alana kazançlar.

tarzınızı-kuvvetlendirmenin-yollari

Kavmi tarza sahip olanlar için en eforlu parçalardan biri uzun renkli maxi eteklerdir. Kavmi desenlerden alana gelen maxi eteğinizi yazın ten sandaletlerle, kış aylarında ise kovboy stili botlarla bir arada kombinleyerek kavmi stilinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Tarzınızın anahtar parçalarını bulduğunuzda kendinizi yansıtmanız her zaman daha basit olacaktır.

Spor tarzı kuvvetlendiren parçaların başında ise denim pantolar kazanç. İster skinny olsun ister boyfriend, tarzınızı kuvvetlendirmek için denim pantolonlardan destek almayı unutmayın. Böylece spor tarzınızı bütün olarak kuvvetlendirmiş olacaksınız. Denim pantolonlarınızı şişme yelekler, spor bayan gömlekler ve sırt çantaları ile beraber bitirerek spor tarzınıza eforlu parçalar ilave edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X