Kedi gözleri, dolgun dudakları, siyah saçları ile sanki bir porselen bebeği anımsayan Amerikalı şöhretli oyuncu ve manken Megan Fox tarzını sizler için kaleme aldık.

Hakikat adı Megan Denise Fox olup 1986 doğumlu olan yıldız günlük yaşantısında spor giyimi seçim ediyor ve çoğu zaman makyaj dahi yapmıyor. Dışarıda olduğu zamanlarda şanlılar arasında en sıradan giyinen şahıslardan olduğunu söyleyebiliriz. Genelde onu bol pantolonlar, skinny ve boyfriend jeanler ile görüyoruz.

Şöhretli ad üst giyim seçimlerinde de rahatlığından ödün vermiyor. Salaş t-shirtler, yüzücü atletler ile caddelerde boy dolaşıyor diyebiliriz. Ayrıca parmak arası terlikleri sık kullanıyor. Bir bayan olarak çok hoş bir surata sahip olan Fox, çoğu zaman kullandığı şapkalar, güneş gözlükleri, kepler ile bunu gizlemeyi seçim eder. Çanta olarak ise postacı modellerden bırakmıyor.

Caddede gördüğümüz Megan Fox ile gecelerde gördüğümüz arasında ciddi anlamda fark var. Günlük yaşamından ne kadar sporsa, özel davetler ve kırmızı halıda bir o kadar şık ve etkileyici.

Şimdiye kadar kamera karşısına pek çok renk ile çıkan şöhretli ad özellikle siyah renk giysilerden bırakamıyor. Hoş bir fiziğe sahip olan Fox, bunu her fırsatta sergilemesini muvaffak oluyor. Mübalağalı giysileri hoşlanmayan şöhretli yıldız Armani’nin koleksiyonundan giyinmekten sevinç aldığını söylüyor. Kundura tercihi ise genelde siyah renk ve düz pumplardan yana oluyor.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X