Katy Pary denince usumuza üç şey geliyor. Şarkıları, aşkları ve en çok da saçları. Hoş şarkıcı geçtiğimiz günlerde yeniden mert bir saç rengiyle karşımıza çıktı. Biz de bu sayede onun tarz evrimine bir göz atalım dedik.

Onu beyaz deriyi, siyah kaşları ve siyah saçlarıyla tanıdık. En çok siyah saç rengiyle görmeye alışık olsak da Katy Perry’nin natürel saç rengi sarı. Azıcık donakalabilirsiniz zira siyah saç derisine çok yakışıyor.

Çoğu bayan gibi Katty de saçlarının renk ve modelini değiştirmeyi çok hoşlanıyor. E tabi azıcık da işi gereği bunu imaj değiştirmek için yapıyor. Hatta aralıksız renk değiştiren Katy bir yarıyıl saç dökülmesiyle karşı karşıya kaldı.

Mor, pembe, yeşil, mavi gibi mert renklerle karşımıza çıktı. Bir yarıyıl renkli balyajlar yaptırdı. Bakır ve kızıl tonlarında ombreler sınadı.

Orlando Bloom’dan parçaladıktan sonra ise bir cinsli kendini bulamadı. Bob kesim sarı saçlarında karar kıldı demişken mert bir seçimle yeniden bizleri afallattı.

Şimdiye kadar hep kadınsı tarzda görmeye alıştığımız Katy, önlerini uzun vazgeçerek yanlarını kazıttığı saçlarıyla maskülen bir görünüm tuttu. Ama bu modelden de çok bunalmış olacak ki geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımı ile sanki şok tesiri yarattı. Kısa bir müddet evvel Kristen Stewart’ın yaptığı gibi saçlarını tamamen kısacık kestirerek platin sarıya boyattı.

Bu radikal kesim namlı yıldızın hayranları tarafından pek sevilmedi diyebiliriz. Hatta Instagram paylaşımı sonrası yeni görünümüyle genç şarkıcı Justin Bieber’a benzediği istikametinde ironik paylaşımlar da yapıldı. Fakat her gün tuhaf trendlerle karşılaştığımız dünyasında bu model yeni bir trend olma yolunda süratle ilerliyor.

Bakalım Katy Perry’nin bir sonraki seçimi ne olacak. Gönlümüz o hoş siyah saçlarına geri dönmesinden yana. ??

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X