İngiltere düşesi Kate Middleton, ilk günden beri dikkat sürükleyen giyim stiliyle konuşulurken şimdi yeni gelin adayı Meghan Markle da tarz yarışına katılmış görünüyor. Kate Middleton sade ve nazik stiliyle senelerdir ne giyse ne taksa moda oluyor. Yeni düşes ise bu yarışa şimdiden katıldı.

PRENSES OLMAK

Çocukluğumuzda hepimiz bir yarıyıl prenses olma hayalleri kurmuşuzdur. Hayatları hayallerdeki kadar hoş mu meçhul ama ne yapsalar vaka olduğu kesin.

ŞAPKALAR

İngiltere krallık bayanları deyince akla ilk gelen aksesuarlardan biri şapkadır kuşkusuz. Bir Hayli davete bu şapkalarla katılan Kate nazik tercihler yapıyor. Yeni gelin Meghan da davetlerde anane haline gelen şapkalardan takmaya başladı dahi.

KATE’İN NAZİK KIYAFETLERİ

Krallık ailesinin gelini olan Kate’in evlenmeden evvelki tarzına bakacak olursak, evlendikten sonra tercihlerini oldukça değiştirmişe benziyor. Artık çok daha muhafazakâr tercihler yaptığını söyleyebiliriz. Kraliçe Elizabeth otoritesi tercihlerinde tesirli oluyor belirli ki. Bu tercihler arasında midi kıyafetleri en çok ön tasarıya çıkan parçalar arasında. Kabanlarını da elbise gibi kullanan Middleton stiliyle moda dünyasında en hoş giyinen bayanlar arasında gösteriliyor. Gebelik yarıyılındaki giyim stiliyle de alkış toplayan düşes son zamanlarda tenkitlere maruz kalsa da yeniden de tarzıyla daha çok konuşulacağa benziyor.

DÜŞES ADAYI MEGHAN

Oyunculuktan prensesliğe uzanan yolda Grace Kelly gibi efsane olur mu meçhul ama Meghan’ın da ilk günden bugüne dikkat sürüklemeyi muvaffak olduğu kesin. İlk zamanlarda tarzıyla tenkitlere maruz kalan prens Harry’nin nişanlısı Meghan Markle son zamanlarda yükselişe geçmiş görünüyor. Çok daha isabetli tercihler yapan Markle da Kate gibi şapka seçimleriyle dikkat sürüklüyor. Kabanlar, clutch çantalar ve Kate gibi midi giysiler başlıca seçimleri arasında görünüyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda stilinde ne gibi farklılıklar göreceğiz. Kate ve Meghan arasında rekabet var mıdır meçhul ama magazin dünyası ve moda dünyası onları mukayese etmeye başladı dahi.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X