Kat Kat Giyme İle Alakalı Bilmeniz Gereken!

G Şengel tarafından tarihinde yayınlandı

Kışa girişi yapmış bulunmaktayız havalar bunu gösteriyor bu aralar, güzün tesirlerini yaşadığımız kimine göre senenin en hoş zamanları olan gidişata göre romantizm vurgusunu yapan ayların içinde bulunduğu mevsim natürel olarak dolabımızı da etkiliyor.
Şöyle bir reel var ki gidişat azıcık karışık olabiliyor kimi zaman ve bu fırsatı değerlendirmek isteyen siz beylere bazı hoş tekliflerde bulunmak istiyoruz. Dinlediğinize inandığımız kat kat giyinme deyimi böyle havalarda soluk bulmaya başlıyor. Özellikle günlük yaşantıda sıcak balansının farklılığı sizi hastalığa doğru ilerletirken bu vaziyetin farkında olan fertler civar farklılığına göre geçim sağlayan ve sizi havalardan gözetecek olan usulleri gün suratına çıkarıyor.
Asıl sualimize ve metnimizi bütün anlamı ile söylemeyi sağlayacak vakaya kazançsak ‘ Kat Kat Nasıl giyilir?’ i araştıracağız.
Öncelikle cool bir stil temelli başlayan bu giyinme şekli yapacağınız kombinlere göre de şekillenirken öncelikle casual stil için önerebileceğimiz kullanımı t-shirt, gölmek, hırka ve mont kombini en çok kullanılan usuldür. Sizi hem sıcak meblağken hem de hava balansına göre ekstra parçalardan kurtularak kendi beden sıcaklığınızı da dengelemiş olacaksınız. Elde etmiş olduğunuz görünüm ile de trendi tutabilir ve erkek modasının sevincini çıkarabilirsiniz.
Aynı stilin banal açıklamasına geldiğimizde hadise daha uysal ilerlemekte gömlek, kazak veya süveter, ceket ve kaban gibi bir kombinasyon ile hem iş yaşamında hem de günlük şıklığınızda stilinizi yansıtabilirsiniz. Özellikle bu ayların getirileri arasında yer alan bu stil banal ve spor şıklığın karıştığı erkek moda alanında en rahat hareket edebileceğiniz stildir. Daha rahat kombinlemeler yapmayı hoşlanıyorsanız jeanleriniz ile buluşturacağınız oversize ürünler ile yapacağınız geçim yeniden sizi şık, rahat ve her gidişata uygun hale getirmektedir.
Bizde bu yolda size eşlik ederken en iyi güzergahınızı elde etkeniz için tüm ürün skalamız ile yanınızda olmaya devam edeceğiz, Bu blog için editörümüzün sizin için seçtiği parçalar ile haftalık kombinlerinize renk katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiyede Hazır Modellere Bakın! başlıklı makalemizde tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.