2016 Sweatshirt Modelleri
Geçtiğimiz sezon sıklıkla karşımıza çıkan karikatür desenler yeni sezonda da içimizi ısıtacak modelleriyle karşımıza çıkacak. Cümbüşlü kişilikler sweatshirtlerin üzerinde size renkli kombinler yapma olanağı sağlayacak.

Animasyon şahsiyetleri ile grafikler yeni sezonda da karşımıza çıkacak. Farklı motifler, animasyon şahsiyetleri arasında yer alan canavarlar, çizgi film şahsiyetleri bizi geçmiş senelere götürerek sweatshirtlarin cümbüşlü hale gelmesini sağlayacak.

Çizgi film kişiliklerinin ne kadar uçuk renklerde olduğunu hepimiz öğreniriz. Yeni sezon kış mevsiminde karşımıza çıkan modellerde daha canlı renklerle buluşacağız. Sarı, mavi, pembe gibi renkler sweatshirtlerin ana renklerini oluşturacak. Çocukluğunuza yine dönüş yapacağınız çizgi film şahsiyetli giysinizle cadde modasına renk katacaksınız. Animasyon kişiliklerinin büyük biçimde uyarlanarak dikkat çekici bir hal alması sağlanmış. Renkli modellere sahip olan parçaları renkli kabanlar veya renkli pantolonlarla bir arada giyebileceksiniz.

2016 sweatshirt modellerinin üzerinde kavmi desenli olan modellerde mevcut. Her ne kadar genç bir kesime hitap ediyor gibi görünsede; orta yaştaki bayanlarında rahatlıkla üzerlerinde taşıyabilecekleri bir parça olacak. Kapşonlu modelleri olduğu gibi kapşonsuz modelleri de mevcut. Bayan Pantolon üzerine giyilebilen bu parçalar zamansız parçalarla da bir araya getirilebilir. Spor salaş eteğin üzerine giyerek cadde modasında farklı bir görünüm sergileyebilirsiniz. Herkesin uyguladığı gibi üzerinizde taşımak zorunda değilsiniz.

Büyük yazılı sweatshirtlerin modası hala devam ediyor. Sizi anlatan ehemmiyetli bir kelime yada slogan yazılı olan parçalar kendinizi ifade etmenizi basitleştirecek. Siyah rengin üzerine beyaz yazılı olan bu giysilerle daha soğukkanlı parçaları bir araya getirerek, yalnızca yazılı olan kısmın ön tasarıya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Daha salaş giysilerle birlikte kullanılan bu parçalar zincirli botlarla ve siyah jean pantolonla birlikte kullanıldığında sizi rahat ve salaş bir görünüme kavuşturur.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X