Son zamanlarda hepimizin severek takip ettiği kalın kaş trendi uzunca bir zaman daha bizimle olacak görünüyor. Ayna karşısında geçtiğinizde kaşlarımızın daha kalın, surat hatlarımızın daha aşikar olmasını hepimiz isteriz. Ancak siz de doğuştan kalın kaşlara sahip değilseniz üzülmeyin. Kalın kaşlara sahip olmak istiyorsanız alttaki tekliflerimizi takip edebilirsiniz.
Kalın kaşlara sahip olmak istiyorsanız öncelikle kaşlarınızın çevresini kaş kalemi desteğiyle çerçeveleyin. Bu biçimde çerçeveleme yaparken ufak değişlerle kendi kaş çizginize yakın olarak çerçeveleme yapabilirsiniz. Bu biçimde yaptıktan sonra ki adımınız çerçeveleme yaptıktan sonra kalan boşlukları doldurmak. Bunun için bir kaş kalemi ve kaş pudrasına lüzumunuz olacaktır. Boşlukları doldurduktan sonra ki adım olarak kaş pudrası desteğiyle natürel bir görünüm edinmek için pudrayı fırçayla dağıtmalısınız.

Kaş Kalemi Nasıl Uygulanır?
Kaş kalemini şekillendirme operasyonunu yapmak üzere çerçeveleme usulünü oluşturarak uygulayabilirsiniz. Burada dikkat faktörüz gereken esas nokta kaş kaleminin suratınıza uygun bir biçimde natürel durmasını sağlayabilmek ehemmiyetlidir. Burada dikkat faktörüz gereken en ehemmiyetli nokta kaş kalemini saç renginizin bir ton sarih rengini seçim faktörüz ehemmiyetlidir. İkinci adım olarak kalemdeki boyayı ince bir kaş kalemi desteğiyle boşlukları doldurmak için uygulayarak natürel bir görünüm elde edebilirsiniz. Kalemi doğrudan uygulamak istiyorsanız kalemi uyguladıktan sonra küçük bir fırça desteğiyle kalemin yarattığı sert çizgileri yumuşatabilirsiniz.

Seyrek Kaşlara Karşı Bakım
Şayet seyrek kaşlara sahipseniz kaşlarınıza gereken alakayı göstermek için her gece uyumadan evvel badem yağını kulak çubuk desteğiyle uygulayabilir ve seyrelmiş kaşlarınızı arttırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X