Bayanların dolabındaki joker parçalardan biri olan kalem etekler bir normaldir. Her sıradan gibi kalem eteklerde yaşamımıza 4 yıl evvel tekerrür girdi ve out olmayan trendler arasında. Louis Vuitton’dan Miu Miu, Marc Jacobs’a kadar bir hayli markanın koleksiyonlarında her sezon kalem eteklere yer verildiğini görüyoruz. Böylesine sıradan bir etek olan kalem etekleri stiletto ile kombinlemek ise tamamen stil sahibi olmayı gerektiriyor.

Hem şık olmak hem stil olmak mevzubahisi olduğunda kendimizi kalem etek kombinlerinde buluyoruz. Yemek davetlerinden, buluşmalara ve hafta sonu şıklığına kadar bizi vazgeçmeyen kalem etekleri stilettolar ile nasıl kombinleriz?

Çalışan kadınlar için gayretsiz şıklık yaratan kalem etek ve gömlek kombinleri stiletto pabuçlar ile taçlandırılabilir. Beyaz ipek bir bayan gömlek ve muntazam dikilmiş bedeninize oturan kalem eteğin altına giyeceğiniz nötr renklerdeki stiletto kundura görüntünüze cazibe katacaktır.

İddialı bir kombin elde etmek için sezonun trendi siyah-beyaz renklerdeki monokrom desenli kalem etek ve üzerine askılı basic bir bluz giyerek, kırmızı blazer ceket ile bitirebilirsiniz. Altına kırmızı tonlarda yüksek topuklu stiletto kundura giyerek oldukça kışkırtıcı bir görünüm tutabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X