Kalem etek klavuzu

Bu sezon kalem etekler bir hayli makro trendin müracaat ettiği ehemmiyetli bir parça haline geliyor. Bu sebeple de nasihatimiz sezonun ‘olmazsa olmazlar’ listesine kesinlikle ilave etmeniz. Öte yandan bir haylimiz için aynı kaygı mevzubahisi: Kalem etek ve büyük beden toplanabilir mi? Kalem etekler kıvrımları vurgulama özelliğine sahip. Bu doğru. Ama sualinizin yanıtı yeniden de evet! Yalnızca kolay birkaç tarz oyunuyla doğru kıvrımları ön tasarıya çıkarmak ve cılız noktalarınızı kamufle etmek olası! İşte birkaç kolay teklif:

– Beliniz inceyse kesinlikle belinizi kemerle vurgulayın. Eteğinizi yüksek bel olarak kullanmak da bu vurgu için faal bir çözüm!

– Basenleriniz bedeninizin üst kısmına göre daha kalınsa eteğinizi seçerken desenden kaçının. Düz, koyu renkli eteğinizi desenli bir bluz veya ceketle bitirebilirsiniz.

– Kalem etekler topuklu stilettolarla daha ince bir silüet kazanmanızı basitleştirir.

– Kalem etek üzerine giydiğiniz parçayı hiçbir zaman dışarıda vazgeçmeyin ve belin içine sokun. Şayet bacaklarınız ince göbek kısmınız kalınsa, üst ve altta aynı renk tonlarında düz renk parçalar kullanarak tarzınıza aksesuar ve fularla hareket katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Brokar Modası Bu Sezona Damga Vuruyor! başlıklı makalemizde brokar modasi ve brokar nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X