Jennifer Lawrence Tarzı
İzlenme rekorları kıran Açlık OyunlarıThe Hunger Games filmiyle tanıdığımız sarışın hoşlardan şöhretli oyuncu Jennifer Lawrence tarzıyla da dikkat sürüklüyor. Kısa üst ve siyah pantolonla sık gördüğümüz şöhretli adın stilini sizler için mercek altına aldık. 1990 doğumlu olmasına karşın şan basamaklarını süratli tırmanan Jennifer Lawrence Oscar ve Altın Küre gibi ehemmiyetli mükâfatlar aldı.

İlk olarak saçlarından bahsedelim. Şöhretli yıldızı popüler olduğu ilk zamanlarda platin rengi saçlarıyla tanımıştık. Ancak daha sonra saçlarını giderek daha koyu tonlarda kullandı. Hoş mavi gözlere ve beyaz bir deriye sahip olan Lawrence’a koyu renk saçların daha çok yakıştığını düşünüyoruz.

Kırmızı halıda daha çok siyah, kırmızı ve mavi tonlarında kıyafetleri seçim ettiğini görüyoruz. Mavi kıyafet giydiği zaman genellikle altına siyah kundura giyiyor. Gözlerinin renginden olsa gerek Lawrence’a mavi bir başka yakışıyor. Ayrıca göğüs ve bacak dekoltesini bırakamıyor. Meşhur olduğu ilk senelerde sıradan giyinse de seneler geçtikçe tarzı daha alaka çekici vaziyete geldi.

Genç yıldız özellikle “En İyi Bayan Oyuncu” mükâfatını aldığı 70. Altın Küre Ödül’lerinde giydiği Dior’un kırmızı kıyafeti ile hayli alaka sürüklemiş ve gecenin en şık bayanları arasına girmişti. Ayrıca Açlık Oyunları’nın gala gecesinde de kırmızı renk bir kıyafet giymişti.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X