Victoria’s Secret’ın en dikkat sürükleyen meleklerinden Kendall Jenner, göz dolduran fiziği, kaideleri deviren tarzı ile çok konuşuluyor.

Kim Kardashian’ın üvey kardeşi 1995 doğumlu Kendall, haliyle ailenin popülaritesinden kısmetini almış. Fakat ince uzun fiziği ve işine olan bağlılığı onu diğer aile fertlerinden ayırıyor. Diğer kardeşlerine göre özel yaşamı ile değil de daha çok çıktığı en namlı defileler ile gündeme geliyor. Fakat son zamanlarda azıcık göze geldi diyebiliriz. Rol aldığı bir meşrubat şirketinin son reklam filmi ile tenkitlerin odağı oldu. Bu nedenle bu aralar azıcık gözlerden uzak duruyormuş kendisi.

İşinin yanı gizeme iddialı günlük tarzıyla isminden oldukça laf ettirmeyi muvaffak oluyor. Bize de onun günlük tarzından esin almak düşüyor.

Gündüz tarzında daha çok rahat ve kullanışlı parçaları seçim ediyor. Değişik parçaları bir araya getirmekten korkmuyor. Ayrıca her bayan gibi Jean onun en büyük isteği. Sezonun trend parçaları oversized kesim montlardan ve boyfriend kesim jeanlerden bırakmıyor.

Gece yaşamında ise özellikle bacak dekoltesi ön tasarıda olan mert seçimler ondan sorulur. Saçı ve makyajına mübalağa etmiyor. Seçimi her zaman en natüreli en sadesi oluyor.

Kendall’ın en dikkat sürükleyen özelliği ise sıhhatle ışıldayan cildi. Mübalağalı makyajdan sakınıyor. En çok yok gibi duran, soft makyajı seçim ediyor. Çoğu insan tarafından surat ifadesi mat bulunsa da giydiği her şeyi hakkıyla taşıdığı su götürmez bir reel.

Hoş yıldız Instagram’ı da faal kullanan şanlılardan. Kendisini buradan takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 1   Ortalama: 4/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X