Dünyanın en şanlı pop yıldızlarından Beyoncé ikiz bebeklerini bekliyor.

2008 senesinde rap şarkıcısı Jay-Z ile evlenen Beyoncé’un Blue Ivy isminde bir kız çocuğu da bulunuyor. Magazin dünyasının en şanlı çiftlerinden biri olan ikilinin bir zamandır ilişkilerinde meseleler olduğu ve ufalayabilecekleri iddia ediliyordu. Fakat Beyonce, Instagram hesabında ikiz bebeklerine hamile olduğunu duyuran bir resmini paylaşınca bu söylentiler de kendiliğinden son bulmuştu.

Beyonce, gebeliği süresince tarzını ortaya koyan resimlerini hem Instagram sayfasından hem de kendi internet sitesinden sıklıkla paylaşıyor.

Biz de Beyonce’un en dikkat sürükleyen tarzlarını bir araya getirdik.

Hoş şarkıcı gala gecelerinde en dikkat sürükleyen adlardan olmayı muvaffak oluyor. Grammy Ödül Merasimi’nde hem aldığı mükâfatlarla hem de giydiği kırmızı payetli kıyafeti ile oldukça konuşulmuştu.

Beyonce, günlük tarzını evinde sürüklediği resimle fotoğrafı internet sitesinde kesintisiz paylaşıyor.

Beyonce.com adresinden kızıyla çekildiği cümbüşlü resimlerine de erişebilirsiniz.

Gebeliğini mertçe sergilemekten bırakmayan Beyonce, Grammy Ödül Merasimi’ndeki performansı ve yiğit sahne kostümüyle geceye damga vurmuştu. Taktığı azametli taçlarla müziğin kraliçesi olduğunu tüm dünyaya her kezinde andırdırıyor.

Hoşluğu zati tartışılmazdı ama gebeliğin en çok ona yakıştığı su götürmez bir hakikat.

Hoş yıldızın tüm paylaşımlarına beyonce.com adresinden erişebilirsiniz. ??

Bir önceki yazımız olan Tesettür Elbise Beden Ölçüsü Almak! başlıklı makalemizde tesettür elbisede beden ölçüsü nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X